12x PLASMON Sušenky 60g

12x PLASMON Sušenky 60g Akce

12x PLASMON Sušenky 60g

Vracíme 5 % nazpět

nedostupné

Běžná cena: 228,00 Kč
Akční cena: 223,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7269 , EAN: 8001040023358

12× PLASMON Sušenky 60g

Popis:

Vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce. Sušenky Plasmon obsahují mléčné bílkoviny, jsou lehce stravitelné a neobsahují žádné konzervační látky, umělá barviva ani ztužené tuky.

Mají jedinečnou strukturu a tvar, který umožňuje snadné držení v malé dětské ručičce. Jsou obohaceny o vitamíny a minerální látky, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj dětského organismu, neobsahují vejce. Jsou bohaté na energii, při žvýkání sušenek se navíc masírují dásně, což podporuje lepší prořezávání zoubků.

Navíc obsahují prebiotickou vlákninu – inulin, která podporuje trávení a správnou střevní mikroflóru. Jedná se o produkt ze surovin pěstovaných v souladu s pravidly Oasi® Plasmon tzn. v nejlepších podmínkách na vybraných polích, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění.

Skladování:

Skladujte a uchovejte při teplotě: + 10 °C až+ 25°C na suchém místě daleko od zdrojů tepla.

Návod k použití:

Pro svou výbornou rozpustnost a jedinečnou chuť jsou ideální jako snídaně či svačina. Mohou se jíst samotné nebo s oblíbeným nápojem

Složení:

Pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej (palmový, olivový), sušené odstředěné mléko, pšeničný škrob, ječmenný slad, vláknina (inulin), kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, hydrogenvinan draselný), minerální látky, olivový olej, aroma, vitamíny. Obsahuje: lepek, mléko.

Hmotnost obsahu: 720g (12×60g)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader