2x HOLLE Bio Dětské špaldové suchary, 200g

2x HOLLE Bio Dětské špaldové suchary, 200g Dárek

2x HOLLE Bio Dětské špaldové suchary, 200g

skladem
cena: 179,80 Kč

Kód: F009472 , EAN: 7640104959526

2× HOLLE Dětské špaldové suchary, 200g

Popis:

Od ukončeného 6. Měsíce věku dítěte

HOLLE – dětské špaldové suchary jsou vyrobeny z vysoce kvalitních biologických látek s použitím mořské soli a přírodních ztužovadel. Suchary jsou neslazené a bez přídavků alergentů jako vaječný bílek , mléčný bílek . Díky své jemné chuti a rozpustnosti jsou HOLLE suchary vhodné jako dětská strava. Používají se jako svačiny nebo jako příloha k dětským kaším .

Sucharová mléčná kaše od 8. Měsíce

3 suchary HOLLE dáme do talíře a rozlámeme na menší kousky , zalijeme 120 ml čerstvého mléka a 60 ml vody povaříme a nalijeme na suchary . Necháme rozpustit a lžící rozmělníme . Necháme zchladnout na 37 stupňů Celsia a podáváme.

Sucharová ovocná kaše od 8. Měsíce

2 HOLLE suchary rozlámeme do malé misky . Povaříme 140 ml vody a nalijeme na suchary , necháme rozmočit a lžící rozmělníme . Přidáme 100 ml ovocné přesnídávky , zamícháme , necháme zchladnout na 37 stupňů Celsia a podáváme.

Důležité upozornění

nenechávejte děti se suchary bez dozoru , ani je nepodávejte vleže – mohlo by dojít ke vdechnutí dítětem. Při přípravě dětské kaše se řiďte pokyny k přípravě. Správné dávkování dá vašemu děťátku nejvíce výživných látek . Připravujte výživu vždy čerstvou . Zbytky znovu nepoužívejte .Obsahují uhlohydráty které mohou vést k zubním kazům . Dbejte na ústní hygienu vašeho dítěte.

Doporučení

K vylepšení výživy o tuky , doporučujeme přidat do sucharové kaše 1 lžíci slunečnicového oleje .

Složení

špaldová moučka typu 550 ( 83%) z bio zemědělství špaldové celozrnné produkty ( 9%) Palmový tuk mořská sůl , vitamin B1

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader