2x PLASMON Bezlepkové sušenky granulované 374g

2x PLASMON Bezlepkové sušenky granulované 374g

nedostupné
Běžná cena: 359,00 Kč
Akční cena: 299,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7272 , EAN: 8001040415962

2x PLASMON Bezlepkové sušenky granulované 374g

Díky speciálnímu složení jsou sušenky bohaté na cenné živiny a přesto neobsahují vejce ani lepek. Díky tomu, že neobsahují lepek, je zaručena dobrá reakce v začátcích přikrmování Vašeho dítěte.

Návod k přípravě:

Pro svou výbornou rozpustnost a jedinečnou chuť jsou sušenky ideální jako snídaně či svačinka. Můžete je podávat samotné anebo s oblíbeným nápojem.

Dávkování:

Doporučujeme začínat s jednou lžičkou granulovaných sušenek, které přidáte do lahvičky s kojeneckým mlékem nebo do ovocného příkrmu. Zvyšování dávek závisí od věku a výživových potřeb dítěte (1 kávová lžička odpovídá přibližně 5 g výrobku).

Uchování a skladování:

Skladujte na suchém místě, daleko od zdrojů tepla.

{tip: Sušenky jsou obohaceny o minerální látky a vitamíny.}

Detailní informace:

Granulované sušenky Plasmon jsou vhodné pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce. Speciální výrobní proces zabezpečuje, že granulované sušenky jsou výborně rozpustné. Rozpouštějí se až 7× rychleji než klasické sušenky Plasmon. Jsou obohaceny o vitamíny B1, B2, B6, PP a minerální látky (vápník, fosfor, železo).

Jde o produkt vyrobený v souladu s přísnými pravidly Oasi® Plasmon, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu i díky vybraným polím, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění a také tím, že mouka je pečlivě vybírána a důsledně kontrolována. Rýže a kukuřice jsou skladovány bez použití posběrových pesticidů. Sušenky neobsahují žádná barviva, konzervační látky, ani ztužené tuky, přesně tak, jak je stanoveno zákonem pro výživu dětí do tří let.

Neobsahuje lepek ani vejce.

Složení potraviny:

rýžová mouka (rýžová mouka a diastatická rýžová mouka 10 %), kukuřičný škrob, cukr, mléko, rostlinný olej, sušené odstředěné mléko, bramborový škrob, kypřící látky (hydrogen uhličitan amonný), minerální látky, aroma, vitamíny.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

energetická hodnota 1767 kJ (418 KCal); bílkoviny 5,3 g; sacharidy 82,1 g; tuky 7,5 g; vláknina 0,5 g; minerální látky 1,1 g (sodík 50 mg, vápník 240 mg, fosfor 160 mg, železo 6 mg); vitamíny.

Země původu:

Itálie.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader