3x HAMI Mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády 4x250 ml

Kód výrobku: F164711 Dodavatelský kód: VP-F164711

Značka:

3x HAMI Mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády 4x250 ml

Značka:

HAMI mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády od uk. 12. měsíce

Hami Mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády je již hotový mléčnoobilný příkrm, který je přesně přizpůsobený potřebám bříška vašeho malého gurmána. Je vhodné jako chutná snídaně, večeře, ale nezklame ani jako odpolední svačinka. Mlíčko s kaší se také může stát vaším věrným společníkem na cesty, protože je již hotové! Udělejte si zásoby mlíček s kaší pro vašeho jedlíka a nakupte NOVĚ 4 ks mlíček v jednom balení!

A v čem je Hami mlíčko s kaší s příchutí gurmánské čokolády tak jedinečné?

MÁ:

  • Novou příchuť gurmánské čokolády
  • Vápník*
  • Železo
  • Jód

NEMÁ Konzervanty* Umělá barviva* *dle požadavků legislativy na dětskou výživu

NÁVOD NA PŘÍPRAVU Hami Mlíčko s kaší je již hotové. Podávejte při pokojové teplotě nebo vlažné, ohřáté ve vodní lázni. Ujistěte se, že obal je čistý, před použitím dobře protřepejte. Odtrhněte roh a nalijte do vysterilizované kojenecké lahve nebo hrnečku, nasaďte sterilní savičku nebo krmte plastovou lžičkou. Pokud Mlíčko s kaší ohříváte, ověřte teplotu kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Porci připravujte vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci znovu nepodávejte. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Příkrm má být součástí pestré a vyvážené stravy. Ošetřeno UHT.

Složení:

Odtučněné mléko 48,7 %, voda, maltodextrin, rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), sójový lecitin, pšeničná a rýžová mouka 2,7 %, cukr, čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sójový lecitin) 0,94 %, kukuřičný škrob, laktóza (z mléka), kakaový prášek 0,2 %, minerální látky: uhličitan sodný, uhličitan vápenatý, hydroxid draselný, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, jodid draselný, vitamíny: C, E, B3 (nikotinamid), A, D3, B5 (D-pantothenát vápenatý), D-biotin, B1 (thiamin hydrochlorid), K, B6 (pyridoxin hydrochlorid), B2 (riboflavin), B12, kyselina listová, aroma (vanilin), regulátor kyselosti (kyselina citrónová).

Značka:
Hami
Věk
od 1 roku
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ne