3x HOLLE Bio Banánová mléčná kaše, 250g

3x HOLLE Bio Banánová mléčná kaše, 250g Dárek

3x HOLLE Bio Banánová mléčná kaše, 250g

skladem
cena: 327,00 Kč

Kód: F009431 , EAN: 7640104950387

3× HOLLE Banánová mléčná kaše, 250g

Popis:

HOLLE – značka švýcarské dětské bio výživy s 80 letou tradicí

Výživa pro kojence a malé děti od 6. Měsíce věku dítěte, alergenní informace : obsahuje lepek , neslazená , obsahuje mléko

Složení

Celozrnná demeter pšeničná mouka 34% ,odstředěné sušené mléko 16,2%, moučný prášek částečně demineralizovaný 21%,
sušený banán 8,5%, rostlinný olej , maltodextrin , uhličitan vápenatý, Vitamin A ,Vitamin D, Vitamin B1 HOLLE – záruka kvality Organická mléčná kaše je vyrobana z 99% z organicky vyráběných surovin. Vyrobena z demeter celozrnné pšenice , premiového rostlinného oleje a organického kravského mléka získaného v souladu s EU předpisy pro organické zemědělství . Celozrnná mléčná cereálie je neslazená .

Příprava

130 ml vody přivedeme k varu , poté schladíme na 50 stupňů Celsia . Nalijeme do talíře , přidáme 5 polévkových lžic kaše ca 40 g . Potom schladíme na teplotu vhodnou k požití , tj 37 stupňů Celsia a podáváme.

Důležitá upozornění

Kaši podávejte vždy lžící. Dodržujte prosím návod k přípravě . Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy ty látky , které potřebuje . Potravina je součástí smíšené stravy , potravina musí být podávána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy. Připravte pokrm vždy čerstvý , zbytky nepoužívejte . HOLLE kaše je pouze částí výživy a nesmí nahrazovat mateřské mléko v prvních 4 měsících věku dítěte. Jako smíšená strava nahrazuje výživu z lahvičky po 6. Měsíci věku. Ideální jako večerní výživa , abychom navykli děťátko na lžíci a novou stravu. Neohřívejte v mikrovlnné troubě ( nebezpečí přehřátí) Chraňte před horkem , skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu . Po otevření uchovávejte v chladu a suchu. Otevřené spotřebujte do 3–4 týdnů.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader