3x HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s kukuřičnými lupínky, 250 g

Kód výrobku: F019138 Dodavatelský kód: VP-F019138

Značka:

3x HOLLE Organické junior müsli vícezrnné s kukuřičnými lupínky, 250 g

Značka:

Bio dětské müsli s kukuřičnými lupínky zachutná všem malým gurmánům. Je připraveno dle tradiční švýcarské receptury a je bez přidaného cukru, soli, konzervačních látek a aromat. Bio dětské müsli s kukuřičnými lupínky je vyrobeno z prémiových celozrnných zrn, která zachovávají spoustu vitamínu a lépe zasytí. Díky vyváženému množství vlákniny bude prospívat bříšku vašeho děťátka. Pro zpestření jídelníčku vaše děťátka nebojte se přikrájet čerstvé ovoce, nebo přimíchat jedno z ovocných pyré Holle. Tím rozšíříte chuťové obzory vašeho děťátka! Bio dětské müsli s kousky ovoce doporučujeme zejména pro přípravu snídaňových kašiček pro děti, které si pomalu zvykají na samostatné krmení lžičkou. Ingredience pochází z Demeter hospodářství, které je ekvivalentem nejvyšší kvality dětské výživy z biologického zemědělství na trhu a zároveň je synonymem pro udržitelné hospodářství – v souladu s přírodou. Tato kvalita převyšuje standardy BIO EU. Produkt je CO2 neutrální.

Složení:

Ovesné vločky** 65 %, špaldová mouka** 20 %, kukuřičné lupínky** 15 %, vitamin B1 (**Demeter (z biodynamického zemědělství))

Obsahuje lepek

Návod na přípravu:

Do mističky nasypte 25 g (4 PL) Holle müsli. Poté přilijte 130 ml ohřátého nebo čerstvého bio mléka. Vše důkladně promíchejte. Müsli můžete ihned podávat.

Dodržujte návod k přípravě uvedený na obalu. Balení obsahuje 10 porcí.

Skladujte na tmavém a suchém místě. Spotřebujte do 3 týdnů po otevření! Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Nutriční hodnoty:

Kj/ Kcal 1514/359, sacharidy* 63,2 g, *z toho cukry 0,9 g, tuky** 4,8 g, **z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g, bílkoviny 11,2 g, sůl 0,007 g, sodík  0,003 g, thiamin 3,0 mg, vláknina 9,2 g

Země původu: Německo

Adresa dodavatele: Baby-Bio s.r.o. Bellevue 3246, Kladno, 27201

Značka:
Holle
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ano
Bez cukru
ano
Speciální
bez mléčné bílkoviny (BKM)