3x POPOTE Kapsička bio zelené fazole 120 g, 4+

Kód výrobku: F164523 Dodavatelský kód: VP-F164523

Skladem

Běžná cena

177 Kč

Cena po slevě

172 Kč
Cena za 100 g: 48 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

3x POPOTE Kapsička bio zelené fazole 120 g, 4+

Značka:

Zeleninová kapsička s důrazem na co nejvyšší obsah hlavní ingredience. Plná chuť a široký sortiment druhů pro snadnou kombinaci ve vlastních receptech. Od ukončeného 4. měsíce.

  • Jedno-příchuťová kapsička – ideální v období, kdy děťátko poznává nové chutě
  • Pouze minimální příměs bio brambor pro zjemnění chuti a optimální strukturu
  • Snadná kombinovatelnost s dalšími druhy kapsiček Popote = příprava jídla během pár minut
  • Bez přidaného cukru, bez zahušťovadel, bez dochucovadel, bez chemických konzervačních látek
  • Vyrobeno z ekologicky pěstovaných surovin pocházejících z ekofarem
  • Schváleno francouzskými pediatry v oboru kojenecké výživy
  • Obal bez bisfenolu A

Zelené fazolky jsou ideální surovinou, když chcete svému drobečkovi začít podávat první příkrmy. Jsou lehké, bohaté na vápník, vitamíny a vlákninu. Naše bio fazolky jsme pečlivě připravili a rozjemnili do hladké struktury, aby si na nich mohli pochutnat i ti nejmenší již od 4 měsíců. Navíc v praktické kapsičce, kterou můžete použít i na cestách.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Bio fazolky jsou v naší kapsičce Popote zastoupeny ze 40 %. Pro dosažení vhodné struktury, aby si na nich mohla pochutnat děťátka již od 4 měsíců, jsme je doplnili o 34 % bio brambůrek a 26 % vody. A to je vše!

Na výběru fazolek i brambor do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmixované na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše fazolky tak dobré. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou navíc schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Nakreslete si zeleného fazolkového medvídka

Vyprázdněte kapsičku zelených fazolí Popote na talířek jako medvědí hlavičku. Uši a nos vytvořte pomocí vařené rýže a na pusinku použijte rozmělněnou tresku. Hravé a výživné jídlo pro děti od 12 měsíců je na světe

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce. Vyrobeno ve Francii. Obsah 120 g. Baleno v ochranné atmosféře. Obal neobsahuje bisfenol. Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Složení:

zelené fazolky* 40 %, brambory* 34 %, voda 26 % *Složky z ekologického zemědělství, bez přidané soli a konzervantů**, bez lepku **v souladu s předpisy pro kojeneckou výživu Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Před použitím kapsičku promněte. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. Pro ohřev ponořte kapsičku do vody nebo obsah vymačkejte na misku do mikrovlnné trouby. Nikdy nevkládejte kapsičku přímo do mikrovlnné trouby. Před podáváním ověřte teplotu.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Pokud kapsička nebyla ohřáta, po otevření ji dobře uzavřete a skladujte v ledničce do 48 hodin.

Priemerné Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 164 kJ/39 kcal, tuky 0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,02 g, sacharidy 6,5 g, z toho cukry 0,9 g, vláknina 2,3 g, bílkoviny 1,4 g, sůl ,0,01 g, sodík 5 mg.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Popote
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano