3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počáteční kojenecké mléko

3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počáteční kojenecké mléko

3x SUNAR Premium HA 1+, 700g – počáteční kojenecké mléko

skladem
cena: 1 167,00 Kč

Kód: F019614 , EAN: 8590000000015

3× SUNAR Premium HA 1+, 700g – počáteční kojenecké mléko

Popis:

Sunar premium se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno složením mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku.

Galaktooligosacha­ridy (GOS): Napodobují funkci oligosacharidů v mateřském mléku a jsou využívány střevní mikroflórou.

DHA a ARA: Jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus důležité. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.

Nukleotidy: Jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus důležité. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu v dostatečném množství přijímány stravou.

Sunar premium HA 1+ je určen pro výživu kojenců od narození, pokud nemohou být kojeni. Sunar premium HA 1+ je určen k dietnímu postupu při snižování rizika vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Obsahuje hydrolyzovanou bílkovinu, která napomáhá snižovat riziko vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka. Riziko vzniku alergií je zvýšené zejména u kojenců, kteří nemohou být kojeni a v jejichž rodině – zejména u rodičů či sourozenců – se již alergie vyskytuje. Sunar premium HA 1+ by neměl být používán v případech, kdy se již u kojence alergie na bílkovinu kravského mléka projevila, nebo při její léčbě. Při výživě Sunar premium HA 1+ se nedoporučuje zavádět jinou výživu obsahující mléčné bílkoviny. Mírně nahořklá chuť mléka není na závadu. Je způsobena obsahem hydrolyzované bílkoviny, která je podstatou hypoalergenních mlék.

Způsob přípravy:

  • Umyjte si ruce a důkladně vysterilizujte dudlík, láhev a kroužek tím, že je ponoříte na 10 minut do vařící vody.
  • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na 40–60 °C. Nalijte do kojenecké lahve požadované množství vody. Nespotřebovanou vodu již znovu nepoužívejte.
  • Naplňte přiloženou odměrku vrchovatě práškem a zarovnejte ji ostřím čistého nože.
  • Přidejte požadovaný počet odměrek do vysterilizované láhve (viz tabulka). Neměňte poměr prášku a vody.
  • Láhev dobře uzavřete a protřepte, dokud se prášek uplně nerozpustí.
  • Před podáváním připraveného mléka dítěti si vždy zkontrolujte jeho teplotu na vnitřní straně zápěstí (teplota by neměla být vyšší než 37–40 °C) a ihned podávejte. Připravené mléko spotřebujte nejdéle do 1 hodiny. Mléko již znovu neohřívejte ani nepodávejte.

Uchovávání:

Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Připravené mléko ihned spotřebujte – nejdéle do 1 hodiny. Skladujte v suchu a při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 14 dnů.

Složení:

laktóza (z mléka), rostlinné oleje (sójový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, palmový), hydrolyzovaná syrovátková bílkovina (z mléka), maltodextrin, galaktooligosacha­ridy (z laktózy), emulgátor: estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou, sójový lecithin, minerální látky (orthofosforečnan vápenatý, citronan hořečnatý, chlorid draselný, hydroxid vápenatý, citronan vápenatý, orthofosforečnan disodný, uhličitan vápenatý, chlorid vápenatý, citronan draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), vitaminy (L-askorban sodný, DL-alfa tokoferylacetát, retinylacetát, nikotinamid, cholekalciferol, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, fytomenadion, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, D-biotin), rybí olej, olej z Mortierella alpina, chlorid cholinu, nukleotidy (sodná sůl cytidin 5’monofosfátu, sodná sůl uridin 5 monofosfátu, sodná sůl adenosin 5’monofosfátu, sodná sůl guanosin 5’monofosfátu, sodná sůl inosin 5’monofosfátu), L-karnitin, taurin, inositol. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění:

Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely v prášku. Určena pro kojence s rizikem vzniku alergií.

Anonymní uživatel

Dcera ho pije ještě ve 4 letech

Doporučili mi ho v porodnici
Cena
Anonymní uživatel

Miminku chutná a netrpí po něm bolením bříška.

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader