3x SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše

3x SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše Akce Dárek

3x SUNARKA Krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g - mléčná kaše

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 215,00 Kč
Akční cena: 194,70 Kč

Kód: F011440 , EAN: 8590000000015

SUNARKA krupicová kašička s medem na dobrou noc 225g – mléčná kaše

Popis:

Mléčné kaše SUNARKA přispívají ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti.

Přirozená chuť:

Vynikající chuť mléčných kaší SUNARKA je dána složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.

Vybrané cereálie:

SUNARKA kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.

Přírodní suroviny:

SUNARKA kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.** **Vitaminy a minerální látky **** SUNARKA kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Bez přidaného cukru* Obsahuje naturbalance Výživná a lehce stravitelná Obsahuje mléko Výborná rozpustnost Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader