Loading
Loading

4x HAMI Disney Princess ovocná kapsička Kouzelný ovocný koktejl 110 g, 9+

4x HAMI Disney Princess ovocná kapsička Kouzelný ovocný koktejl 110 g, 9+

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 139,60 Kč
Cena za kus: 34,90 Kč

Kód: F110088 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hami

4x HAMI Disney Princess ovocná kapsička Kouzelný ovocný koktejl 110 g, 9+

Pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce

Česká bříška milují Hami

Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Která malá holčička by se na chvilku nechtěla stát malou mořskou vílou, Locikou nebo Popelkou? Se střevíčkem nebo bez, tahle sváča bude chutnat každé malé princezně!

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení ovoce jako zdroj vitamínů a sacharidů. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Hami kapsičky jsou bez lepku a obsahují 100% ovoce, které je sbírané ručně v optimální době zralosti a zároveň splňuje požadavky na kojeneckou kvalitu.

Použité plody a suroviny jsou pro nás velmi důležité, proto vybíráme jen ty nejlepší dodavatele ovoce, kteří splňují naše náročné požadavky na kvalitu.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

Hami Disney Princess kapsička Ovocný koktejl 110 g:

  • pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce
  • bez přídavku cukrů (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry)
  • nezahuštěno přidanými škroby
  • 100 % bez konzervantů (dle zákona)
  • 1 kapsička obsahuje: ¾ jablíčka,1 plátek hrušky, 2 plátky banánu, ¾ meruňky

Hami – nejoblíbenější značka dětských příkrmů! Hami výrobky již počtvrté v řadě zvítězily v anketě Česká máma v kategorii dětských příkrmů. Děkujeme!

*Návod na použití:** Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte Vaše děťátko prozkoumávat chuť lahodného ovoce. S praktickým balením to zvládne úplně samo! Nenechávejte dítě při konzumaci bez dozoru. Po otevření dále neuchovávejte. Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Baleno v ochranné atmosféře.

Hami Disney Princess ovocná kapsička Ovocný koktejl je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 9. měsíce. Potravina je pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader