4x HAMI müsli s banány 225g

4x HAMI müsli s banány 225g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F004969 , EAN: 8590340152979

4x HAMI müsli s banány 225g

4× HAMI müsli s banány 225g

Popis:

Hami müsli představuje chutnou cereální snídani pro malá bříška. Je kombinací ovoce, na kterém si vaše děťátko pochutná a 7 obilnin, které jsou přirozeným zdrojem energie do začátku dne. Svojí konzistencí je vhodné pro rozvoj žvýkání batolat. Přidání oblíbeného mléka nebo jogurtu do müsli vytvoříte pro své děťátko hodnotné a chutné jídlo plné obilnin a ono bude mít hned pocit „dospěláka“.

  • Bez přidaného cukru*
  • Kvalitní obilniny důležité pro zdravé stravovací návyky
  • Konzistence přizpůsobená věku dítěte
  • Vybrané vitamíny a minerály
  • Bez konzervantů a umělých barviv**
  • Obsahuje lepek

Složení:

Obilné mouky a vločky 65% (oves, pšenice, rýže, proso, ječmen, kukuřice, žito), sušené ovoce 31% (banán 15%, rozinky 12%, švestky 4%), mleté lískové ořechy 3%, uhličitan vápenatý, vitamíny (B1, D). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 12. měsíce.

Návod na přípravu jedné porce:

Na talíř nebo do misky vlijte 90 ml batolecího mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Hami 3) a nechte zchladnout na 40°C. Přidejte postupně 6 polévkových lžíc (35 g) Hami müsli. Hustotu müsli můžete dle potřeby upravit přidáním mléka či müsli. Důkladně promíchejte a nechte chvíli ustát. Müsli podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Müsli připravujte s batolecím mlékem nebo můžete přidat do jogurtu či ovocné přesnídávky. Müsli připravujte a podávejte vždy čerstvé. Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě.

  • Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry

**Podle zákona

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader