4x NUTRILON ProNutra rýžová (225g) - mléčná kaše

4x NUTRILON ProNutra rýžová (225g) - mléčná kaše Dárek

4x NUTRILON ProNutra rýžová (225g) - mléčná kaše

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: nutrilon5764 , EAN: 8590340152450

4× NUTRILON ProNutra rýžová (225g) – mléčná kaše

Popis:

Obilno-mléčné kaše Nutrilon Pronutra jsou vyvinuty experty na výživu v raném věku. Svým složením, chutí a texturou jsou tak přizpůsobeny věku dítěte.

Kaše vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Dávkování a dopručení:

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením Vašeho pediatra. Při zavádění prvních nemléčných příkrmů se řiďte doporučeními lékaře.

Způsob použití a další informace naleznete na obalech.

Složení:

Mléko přizpůsobené věku dítěte 50,6 % [sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (obsahují emulgátor sójový lecitin, řepkový, slunečnicový, palmový, kokosový), uhličitan vápenatý, směs vitamínů (C, niacin, D – pantothenát vápenatý, E, B1, A, B6, kys. listová, K1, D3, biotin, B12), difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný], rýžová mouka 34,6 %, oligosacharidy 6,3 % (galaktooligo­sacharidy (z mléka), fruktooligosacha­ridy), sušené odtučněné mléko, sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), uhličitan vápenatý. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Návod na přípravu kaše:

  • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
  • Do talíře nebo misky nalijte 150 ml vody.
  • Přidejte 4 polévkové lžíce (40 g) prášku a zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku.
  • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Důležité upozornění:

Porci připravujte vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci znovu nepodávejte.

Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě při pokojové teplotě. Obsah spotřebujte do 3 – 4 týdnů po otevření.

Řada Pronutra:

Nutrilon řady Pronutra je určen především pro správný rozvoj dítěte. Již přes 40 let výzkumu mateřského mléka zaručuje vyvážené složení výrobků Pronutra.

Víte, že…

  • Složení Pronutra podporuje imunitní systém díky vitamínům A, C a D?
  • Kaše obsahuje kvalitní obiloviny, které jsou přírodním zdrojem energie.
  • Pronutra mléko obsahuje unikátní směs oligosacharidů scGOS/lcFS, využívaných střevní mikroflórou dítěte?

O Nutrilonu:

Tým expertů se více jak 40 let zabývá výzkumem mateřského mléka. Nové poznatky napomáhají inovacím výrobků výživy pro kojence, batolata a také kojící maminky.

Kromě toho Nutrilon nezapomíná ani na kojence a batolata se specifickými výživovými požadavky, jakými jsou například alergie, ublinkávání, koliky, intolerace laktózy a další.

Mateřské mléko je pro miminko tou nejlepší výživou. Dodává mu vše potřebné pro zdraví, odolnost vůči nemocem a dobré rozvíjení. Aby i kojenci, kteří nemohou být kojeni, měli optimální výživu, Nutricia vylepšuje receptury kojeneckých mlék po vzoru těch mateřských. Mléka plná vitamínů, potřebných a užitečných látek.

Růženka

Vaříme ho z horké vody ihned po varu, aby byl při podávání aspoň vlažný.

rychlé, chutné
po dokončení pokrmu je pokrm studený

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader