4x PLASMON Kakaové sušenky 75g

4x PLASMON Kakaové sušenky 75g

4x PLASMON Kakaové sušenky 75g

nedostupné
Běžná cena: 118,00 Kč
Akční cena: 115,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: plasmon7273 , EAN: 8001040095676

4x PLASMON Kakaové sušenky 75g

Vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce. Potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti. Kakaové sušenky Plasmon obsahují mléčné bílkoviny a kvalitní nízkotučné kakao, jsou lehce stravitelné a neobsahují žádné konzervační látky, umělá barviva ani ztužené tuky.

Jsou obohaceny o vitamíny a minerální látky, a navíc obsahují prebiotickou vlákninu – inulin. Jedná se o produkt ze surovin pěstovaných v souladu s pravidly Oasi® Plasmon tzn. v nejlepších podmínkách na vybraných polích, které jsou daleko od potenciálních zdrojů znečištění.

Skladování:

Skladujte a uchovejte při teplotě: + 10 °C až+ 25°C na suchém místě daleko od zdrojů tepla.

Návod k použití:

Pro svou výbornou rozpustnost a jedinečnou chuť jsou ideální jako snídaně či svačina. Mohou se jíst samotné nebo s oblíbeným nápojem.

Složení:

pšeničná mouka, cukr, palmový olej, mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor: sójový lecitin, vanilkový extrakt), nízkotučné kakao 3%, sušené odstředěné mléko, vláknina (inulin), ječný slad, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný, difosforečnan sodný), přírodní aroma, minerální soli, vitamíny.Obsahuje lepek, mléko, sójový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů. Hmotnost obsahu: 300g (4×75g)

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader