6x HAMI BIO Ovocný příkrm Ovocný koktejl 190 g, 6+

Kód výrobku: F176191 Dodavatelský kód: VP-F176191

Značka:

6x HAMI BIO Ovocný příkrm Ovocný koktejl 190 g, 6+

Značka:

Ovocný příkrm pro kojence a malé děti od uk. 6. měsíce věku, pasterovaný. Potravina pro zvláštní výživu pro kojence a malé děti. Začíná Váš malý jedlík toužit po větším množství ovoce? Vytáhněte mu ze spižírny Hami přesnídávky připravené z nejrůznějších druhů ovoce. Hami BIO ovocný příkrm Ovocný koktejl je vyrobený z bio ovoce z kontrolovaného ekologického zemědělství. Pečlivě kontrolujeme kvalitu ovoce a vybíráme jen to nejchutnější pro malé jedlíky. Všechno ovoce se pak zavaří, stejně jako domácí kompot, příkrmy neobsahují konzervanty – dle zákona. Pak už jenom stačí otočit víčkem a Váš malý objevitel může na lžičce poznávat nové chutě. Hami dbá na nejvyšší kvalitu a bezpečnost surovin: ovoce do přesnídávek Hami pečlivě opečovávají naši farmáři, sklízí jej v době optimální zralosti a po důsledné kontrole vybírají jen ty nejlepší kousky. Posléze je ovoce přísně kontrolováno a šetrně zpracováno, aby se mohlo dostat až na lžičku vašeho děťátka.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je Hami BIO ovocný příkrm Ovocný koktejl tak výjimečný?

  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • bez přidaného cukru*
  • BIO kvalita
  • bez lepku
  • kojenecká kvalita
  • 100 % bez konzervantů dle zákona

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry

Důležitá upozornění: Hami BIO ovocný příkrm Ovocný koktejl 190 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od uk. 6. měsíce věku.

Složení:

ve 100 g výrobku: bio jablko 61,6 %, bio hruška 20,3 %, bio ananasové pyré 10,3 %, bio banánové pyré 7,8 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C).

Značka:
Hami
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové