6x HAMI gratinovaná brokolice se sýrem (250 g) - zeleninový příkrm

6x HAMI gratinovaná brokolice se sýrem (250 g) - zeleninový příkrm

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: hami5968 , EAN: 5900852014109

6x HAMI gratinovaná brokolice se sýrem (250 g) - zeleninový příkrm

6× Hami gratinovaná brokolice se sýrem (250 g) – zeleninový příkrm

Popis:

Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny.

Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná. Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 10. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně.

Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu. Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně.

Doma připravovaná strava všeobecně obsahuje málo zeleniny. A protože malé děti kopírují chování svých rodičů a starších sourozenců, je potřebné obohatit o zeleninu jídelníček celé rodiny. Maminky navíc při přípravě domácí stravy často používají několik málo osvědčených druhů zeleniny. Dítě ale potřebuje poznávat rozmanité chutě.

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Složení:

Brambory 20 g, odtučněné mléko, mrkev 17 g, rýže, voda, sýr čedar 8,6 g (mléko, sůl, syřidlo), brokolice 8 g, cibule, tapiokový škrob, černý pepř

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader