6x HAMI Máša a Medvěd ovocná kapsička Hruška, banán a meruňka 110 g 6+

Kód výrobku: F142557 Dodavatelský kód: VP-F142557

Skladem

Běžná cena

234 Kč

Cena po slevě

225 Kč
Cena za 100 g: 34 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

6x HAMI Máša a Medvěd ovocná kapsička Hruška, banán a meruňka 110 g 6+

Značka:

Malá bříška milují Hami Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Které děťátko by rádo vyvádělo rošťárny jako Máša s medvědem? Tahle sváča bude chutnat každému malému nezbedovi! Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si Váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Hami kapsičky jsou bez lepku a obsahují 100% ovoce, které zároveň splňuje požadavky na kojeneckou kvalitu. Použité plody a suroviny jsou pro nás velmi důležité, proto vybíráme jen ty nejlepší dodavatele ovoce, kteří splňují naše náročné požadavky na kvalitu. Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

Hami Masha and Bear ovocná kapsička Hruška, banán a meruňka 110 g:

  • pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • bez přídavku cukrů (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
  • nezahuštěno přidanými škroby
  • 100 % ovoce
  • 1 kapsička obsahuje: ⅓ hrušky, ½ malého banánu, ½ meruňky

Hami ovocná kapsička Banán a meruňka je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce.

Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina má být pouze pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Složení:

  • hruška 42,5 %, banán 40 %, meruňka 17,5 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C), koncentrovaná citrónová šťáva
Značka:
Hami
Věk
od 6. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne