Loading
Loading

6x HAMI Rajčata s hovězím a brambory (200 g) - maso-zeleninový příkrm

6x HAMI Rajčata s hovězím a brambory (200 g) - maso-zeleninový příkrm

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 189,00 Kč 221,40 Kč

Cena za kus: 31,50 Kč

Kód: F025267 , EAN: 8590000000015 , Značka: Hami

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x HAMI Rajčata s hovězím a brambory (200 g) - maso-zeleninový příkrm

Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček Vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte.

Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché.

Sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami příkrmy do ukončeného 12. měsíce věku mají nízký obsah soli, protože neobsahují přidanou sůl.

Výrobky Hami obsahují až o polovinu méně soli než je zákonný limit pro kojeneckou výživu. Nové masozeleninové příkrmy obsahují také větší množství a větší variabilitu zeleniny – např. minimálně 30 % zeleniny v každém příkrmu (bez brambor).

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Složení:

Voda, rajčata 22,5 g, brambory 20 g, mrkev 16 g, hovězí maso 9 g, pórek, vaječný žloutek, kukuřičný škrob, bezlepkový pšeničný škrob

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader