6x HAMI zahradní zelenina s hovězím (250 g) - maso-zeleninový příkrm

6x HAMI zahradní zelenina s hovězím (250 g) - maso-zeleninový příkrm

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: hami5971 , EAN: 5900852996580

6x HAMI zahradní zelenina s hovězím (250 g) - maso-zeleninový příkrm

6× Hami zahradní zelenina s hovězím (250 g) – maso-zeleninový příkrm

Popis:

Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny. Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná.

Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 10. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně. Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu. Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně.

Doma připravovaná strava všeobecně obsahuje málo zeleniny. A protože malé děti kopírují chování svých rodičů a starších sourozenců, je potřebné obohatit o zeleninu jídelníček celé rodiny.

Maminky navíc při přípravě domácí stravy často používají několik málo osvědčených druhů zeleniny. Dítě ale potřebuje poznávat rozmanité chutě.

  • S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Složení:

Brambory 16 g, rajčata 15,6 g, voda, houby 11 g, hovězí maso 8 g, mrkev 7,5 g, pastinák 5,5 g, zelený hrášek, pórek, bezlepkový pšeničný škrob, smetana, kukuřičný škrob, petrželová nať, tymián

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader