6x HAMI zapečené brambory s vepřovou kýtou (250 g) - maso-zeleninový příkrm

6x HAMI zapečené brambory s vepřovou kýtou (250 g) - maso-zeleninový příkrm

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: hami5731 , EAN: 5900852014130

6x HAMI zapečené brambory s vepřovou kýtou (250 g) - maso-zeleninový příkrm

6× Hami zapečené brambory s vepřovou kýtou (250 g) – maso-zeleninový příkrm

Popis:

Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny. Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná.

Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 12. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně. Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu.

Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně.

Doma připravovaná strava všeobecně obsahuje málo zeleniny. A protože malé děti kopírují chování svých rodičů a starších sourozenců, je potřebné obohatit o zeleninu jídelníček celé rodiny. Maminky navíc při přípravě domácí stravy často používají několik málo osvědčených druhů zeleniny. Dítě ale potřebuje poznávat rozmanité chutě.

  • S nízkým obsahem sodíku * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů*

Složení:

Voda, brambory 18 g, hrášek 12 g, pórek 10 g, žampióny, vepřové maso – šunka 8,5 g, zelené fazole, rajčata 6,2 g, pšeničná mouka, řepkový olej 1,7 g, petrželová nať, kukuřičný škrob, bobkový list

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader