Loading
Loading

6x HOLLE Bio Počáteční mléčná kojenecká výživa 1, 400 g

6x HOLLE Bio Počáteční mléčná kojenecká výživa 1, 400 g

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F009423 , Dodavatelský kód: 109902 , EAN: 7640104950127 , Značka: Holle

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x HOLLE Bio Počáteční mléčná kojenecká výživa 1, 400 g

HOLLE kojenecká výživa od 1. lahvičky je nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku, vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby, kdy je možné zavést vhodné příkrmy.

Obzvláště dobře stravitelné, odpovídá potřebám dětské výživy. Vždy můžete bez problémů přejít z jiné kojenecké výživy na HOLLE bio mléko 1. Po 6. měsíci doporučujeme přejít na pokračující HOLLE bio mléko 2 v kombinaci s bio HOLLE dětskými kašemi.

Mateřské mléko je nejlepší výživou pro vaše děťátko zastoupením živin a jejich kvalitou. Výrobek je možné používat jen pod kontrolou lékaře.

HOLLE- Bio- kojenecká výživa l je složena přes 99 % ze složek bio – zemědělství, např. z bio mléka plnotučného od krav, které se chovají dle zásad bio zemědělství. Bio-rostlinné oleje dodávají důležité mastné kyseliny, maltodextrin ( z bio kukuřičné vlákniny ), které výživu dělají hustší a sytější. Zbylé 1 % jsou vitaminy a minerální látky, které kojenec potřebuje a které splňují přísné zákonné normy.

**Alergenní informace: **

  • bez lepku, neslazené

Návod k přípravě

Kojeneckou lahev, dudlík ( savičku ), kroužek od lahve před použitím 3–5 minut vyvařit. Vodu převařit asi na 50 stupňů nechat zchladit. Poté lahvičku naplnit do poloviny ohřátou vodou. Lahvičku doplnit příslušným počtem odměrek mléka – viz tabulka dávkování. V lahvi řádně protřepat. Vychladit asi na 37 stupňů Celsia a začít krmit. Po otevření uchovávejte v suchu a chladu, spotřebujte do 2 týdnů.

Důležité upozornění

Mateřské mléko je nejlepší výživou pro vaše děťátko zastoupením živin a jejich kvalitou, proto se potravina nemá používat jako náhrada mateřského mléka v prvních šesti měsících života. Potravina je součástí smíšené stravy, potravina musí být podávána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy. HOLLE kojenecká výživa od 1. Lahvičky je nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku, vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby, kdy je možné zavést vhodné příkrmy.

Nemůžete-li kojit doporučujeme Vám HOLLE Bio – kojeneckou mléčnou výživu. Při přípravě dodržujte přesně návod k přípravě. Používejte pouze přiloženou odměrku. Dodržujte dávkování. Nepřesná příprava může vést k zdravotním potížím kojence. Výživu připravujte vždy čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Nenechávejte dítěti lahvičku dlouho dudat, ochráníte mu zuby před kazivostí. Neohřívejte v mikrovlnné troubě – nebezpečí přehřátí.

100 ml hotové výživy obsahuje 13,2 g HOLLE mléko 1 a 90 ml převařené vody

Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebuje do data :viz spodek obalu .Zabaleno v ochranné atmosféře. Po otevření spotřebujte do 3–4 týdnů.

Složení:

  • odstředěné mléko, sušené mléko částečně od mineralizované, rostlinné tuky, maltodextrin, Calciumchlorid, Vitamin C, Eisenlactat,Vitamin E, Zincsulfat, Niacin, Ca-D,Pantothenat, Kupfersulfat, Vitamin A, Vitamin B1, Vitamin B6, Mangansulfat, Vitamin B2, Kaliumjodat, kyselina listová, Vitamin K1, Natriumselenat, Vitamin D

O značce Holle >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader