Loading
Loading

6x NUTRILON ProExpert 3 HA (800g) - kojenecké mléko

6x NUTRILON ProExpert 3 HA (800g) - kojenecké mléko

do 3-5 dnů

Dlouhodobě zlevněná cena 2 754,00 Kč 2 976,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: nutrilon6022 , EAN: 8718117101559 , Značka: NUTRILON

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x NUTRILON ProExpert 3 HA (800g) - kojenecké mléko

Nutrilon 3 HA je hypoalergenní (HA) dietní potravina pro zvláštní lékařské účely vhodná pro výživu kojenců od ukončeného 12. měsíce, pokud již nemohou být kojeni. Vhodné při dietním postupu pro děti s pozitivní s rodinnou alergickou anamnézou (např. atopický ekzém, alergické astma,potravinová alergie, senná rýma).

Nutrilon HA obsahuje** částečně naštěpenou (hydrolyzovanou) bílkovinu, která minimalizuje styk s antigenem** (bílkovinou kravského mléka). Proč HA mléko obsahuje částečně hydrolyzovanou bílkovinu? Bílkovinná část je zdrojem látek vyvolávajících alergii. Při hydrolýze dochází k rozštěpení bílkoviny na kratší řetězce a tím minimalizuje styk s antigenem (bílkovinou kravského mléka). Navíc se naštěpené bílkoviny snáze tráví.

Složení podporuje správnou funkci imunitního systému díky obsahu vitamínů A, C a D. Imunitní systém je soustava orgánů a buněk zajišťující obrannou funkci organismu. Jeho úkolem je rozpoznat a likvidovat cizorodé škodlivé látky a bránit se jejich vniknutí do organismu. Rozvoj imunitního systému v raném věku je zásadní pro jeho fungování do budoucnosti. Imunitní systém je možné podporovat mj. i vhodně zvolenou výživou.

Unikátní směs prebiotických oligosacharidů scGOS/lcFOS (9:1) napodobuje funkci oligosacharidů mateřského mléka. Ty jsou využívány střevní mikroflórou vašeho dítěte. Účinky směsi scGOS/lcFOS (9:1) byly potvrzeny v klinických studiích.

Díky obsahu LCP mastných kyselin, mezi něž patří omega 3, kyselina alfa-linolenová, podporuje vývoj mozku.

Návod k přípravě:

Důkladně si umyjte ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte čerstvou pitnou vodu určenou pro kojence a nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C. Odpovídající množství vody vlijte do vysterilizované lahve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu. Pomocí přiložené odměrky přidejte do vody odpovídající množství prášku dle návodu. Prášek v odměrce nestlačujte! Uzavřete lahev a důkladně ji protřepte (nejméně 10 vteřin) než se všechen prášek rozpustí. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a připravenou dávku ihned podávejte.

Jak správně připravit Nutrilon:

Uchovávání:

Po každém použití plechovku pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (nikoliv v lednici). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do jednoho měsíce po otevření.

{Mléko vždy dávkujte podle návodu. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli popálení dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin. Nedojedenou stravu zlikvidujte.}

Detailní informace:

Nutrilon 3 HA je vhodnou volbou pro Vaše dítě, pokud má v rodinné anamnéze alergická onemocnění a nemůže být plně kojeno. Pokud se v rodině alergie již vyskytuje, zejména pokud jí trpí sourozenci, jeden z rodičů nebo oba rodiče, má dítě zvýšené riziko vzniku alergie. Právě nyní, kdy se Vaše dítě vyvíjí, podléhá různým novým podnětům ze stravy i okolního prostředí a existuje riziko, že na některý z podnětů zareaguje přehnaně, a tím se rozvine alergie. Přípravek umožňuje minimalizovat styk s antigenem (bílkovinou kravského mléka) díky obsahu hydrolyzované bílkoviny, ale neměl by být používán při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka. Na vzniku alergie se podílí více rizikových faktorů (např. výživa, genetické predispozice, ovzduší, okolní prostředí,…), úprava pouze jednoho z těchto faktorů nemusí mít vždy příznivý účinek. Zařazením běžné (ne hypoalergenní) mléčné výživy před hypoalergenní snižujete její účinnost. Chuť mléka je v porovnání s běžnou výživou mírně nahořklá, což je způsobeno obsahem hydrolyzované bílkoviny. V balení je přiložena odměrka o velikosti 5,1 g (po zarovnání prášku).

Složení potraviny v suchém stavu:

koncentrát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny (z mléka), laktóza (z mléka), rostlinné oleje, škrob, galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8 %, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citronovou), dihydrogenfos­forečnan draselný, chlorid vápenatý, fosforečnan vápenatý, rybí olej, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, taurin, sójový lecitin, L-askorban sodný, síran železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, síran zinečnatý, inositol, sodná sůl uridin 5´- monofosfátu, cytidin 5´-momnofosfát, adenosin 5´-monofosfát, sodná sůl inosin 5´-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, sodná sůl guanosin 5´-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, D-biotin, síran měďnatý, retinil palmitát, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), DL-α-tokoferol, riboflavin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný.

Nutriční hodnoty ve 100 g prášku:

Energie 1930 kJ (460 KCal), hydrolyzované mléčné bílkoviny 10,8 g, sacharidy 56,7 g, tuky 20,3 g, vláknina 3,8 g, vitamíny, minerální látky a stopové prvky viz etiketa.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader