6x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 100 g, 6m+

Kód výrobku: F160442 Dodavatelský kód: 70219201-6

Značka:

6x PLASMON Kapsička bezlepková ovocná hruška 100 g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Ovocná kapsička Plasmon hruška je díky praktickému obalu, vynikající ovocné chuti a hlavně 100% přírodnímu složení ideální svačinkou doma i na cestách. V našich produktech naleznete vždy jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem a velmi přísmou a pečlivou kontrolou kvality, a proto i kapsička Plasmon jablko obsahuje pouze pečlivě vybrané, ručně sbírané a ideálně zralé italské ovoce, které je pěstováno a sklízeno podle přísných a pečlivě kontrolovaných standardů k zaručení té nejvyšší kvality. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Příprava probíhá dle 100% přírodního receptu, proto v našich kapsičkách nenajdete žádné konzervanty ani barviva. Obsahují pouze přírodní ovocné cukry a jsou zdrojem vitaminu C. Kapsičky Plasmon jsou dostupné v mnoha variantách, a proto jsou pro vaše miminko ideálním společníkem při objevování nových ovocných chutí. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení:

Hruška (99;5%) (hruškové pyré; koncentrované hruškové pyré), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla.

  • 100% přírodní složení bez přidaného cukru – obsahuje pouze přírodní ovocné cukry
  • bez přidaných barviv a konzervantů
  • pouze italské ovoce
  • vyrobeno v Itálii
  • zdroj vitaminu C
  • obal je vyroben výhradně z polypropylenu, který je plně recyklovatelný.
  • jedná se o inovaci, která je výsledkem italského výzkumu.
  • původ všech surovin naleznete na plasmon.it/filiera
Značka:
Plasmon
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano