6x PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE bezlepková ovoce-jogurt banán a jablko s kokosem 85g, 6m+

Kód výrobku: F171975 Dodavatelský kód: 76018926-6-SH

Značka:

6x PLASMON Kapsička Smoothie NUTRI-MUNE bezlepková ovoce-jogurt banán a jablko s kokosem 85g, 6m+

Značka:

Produkty značky Plasmon jsou vyrobené v Itálii podle jedinečných receptur s ověřitelným původem každé suroviny dle standardu Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají předepsaná přísná pravidla šlechtění a pěstování, která jsou pravidelně kontrolována. V našich produktech tak naleznete jen ty nejkvalitnější suroviny. Dbáme na to, aby výživa vašeho miminka byla především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto u nášich produktů naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše navíc bez přidaných konzervantů a umělých barviv. Značka Plasmon má za sebou více jak 120 let zkušeností s kojeneckou výživou a zakládá si především na prvotřídní kvalitě a skvělé chuti, aby dokonale uspokojila všechny nutriční potřeby vašich malých jedlíků. Díky tomu je na poli kojenecké výživy již dlouhá leta značkou číslo jedna v Itálii.

Ovocná kapsička Plasmon NUTRIMUNE banán, jablko a kokos s jogurtem je díky praktickému obalu, vynikající ovocné chuti a hlavně 100% přírodnímu složení ideální svačinkou doma i na cestách. V našich produktech naleznete vždy jen ty nejlepší ingredience s dohledatelným původem a velmi přísmou a pečlivou kontrolou kvality. Nutri-Mune je naše exkluzivní mléčná složka fermentovaná pomocí L. Paracasei CBA L74, která pochází z výběru enzymů přítomných v přírodě z našeho dětského výzkumného centra. Jedná se o 12 let výzkumu – patentovaná technologie. Vybíráme navíc jen ty odrůdy, které jsou nejvhodnější pro nutriční potřeby vašeho miminka. Příprava probíhá dle 100% přírodního receptu, proto v našich kapsičkách nenajdete žádné konzervanty ani barviva. Obsahují pouze přírodní ovocné cukry a jsou zdrojem vitaminu C. Kapsičky Plasmon jsou dostupné v mnoha variantách, a proto jsou pro vaše miminko ideálním společníkem při objevování nových ovocných chutí. Vhodné od ukončeného 6. měsíce věku, pokud pediatr nedoporučí jinak.

Složení: Banánové pyré (40 %), jablečné pyré (31 %), jogurt (mléko) (20 %), sušené fermentované odstředěné mléko s Lacticaseiba­cillus paracasei CBA L74 (4,1 %), kokos (3 %), koncentrovaná citronová šťáva, vitamin C. Alergeny viz tučně vyznačené složky. Výrobek by měl být skladován na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. BEZ LEPKU.

  • 100% přírodní složení bez přidaného cukru – obsahuje pouze přírodní ovocné cukry
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
  • Pouze italské ovoce
  • Vyrobeno v Itálii
  • Zdroj vitaminu C
  • Obal je vyroben výhradně z polypropylenu, který je plně recyklovatelný
  • Jedná se o inovaci, která je výsledkem italského výzkumu
  • Původ všech surovin najdete na adrese plasmon.it/filiera
  • Samostatně neprodejné
Značka:
Plasmon
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové