Loading
Loading

6x SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

6x SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F017504 , Dodavatelský kód: VIRTUAL PACK , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunar

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x SUNAR Premium 1 (600 g) - kojenecké mléko

Prémiová výživa pro miminka od narození svým složením napodobuje mateřské mléko a díky obsaženým vitaminům a minerálům podporuje zdravou obranyschopnost miminka. Obsažený mléčný tuk a důležité živiny zajišťují výživu, která přispívá ke zdravému vývoji miminka.

Jeho jedinečné složení je inspirováno mateřským mlékem. Jako jediný z celé nabídky kojenecké mléčné výživy (kromě HA) obsahuje mléčný tuk, díky kterému jej děti velmi dobře přijímají. Dále obsahuje například nukleotidy a DHA a ARA, jež jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro dětský organismus jsou nepostradatelné. Pro podporu střevní mikroflóry obsahuje Sunar Premium 1 také prebiotika GOS. Všechny tyto látky se významně podílí na posilování imunitního systému i pohodlí miminka a vy tak máte jistotu, že neděláte žádné kompromisy.

Vlastnosti:

  • Sunar premium 1 je výrobek počáteční kojenecké mléčné výživy.
  • Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.
  • Sunar premium 1 se vyznačuje jedinečným složením, které je inspirováno mateřským mlékem.
  • Obsahuje totiž unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se významně podílí na posilování imunitního systému a celkovém pohodlí dítěte.
  • Sunar jako jediný v celém portfoliu mlék (kromě HA) podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán.
  • Se Sunarem premium nemusíte dělat žádné kompromisy a vaše děti ho budou milovat!

Obsahuje:

  • Prebiotika GOS – jsou přirozenou součástí mateřského mléka a potřebné pro zajištění správné střevní mikroflóry.
  • DHA a ARA – jsou přirozenou součásti mateřského mléka a pro organismus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu přijímány stravou.
  • Nukleotidy – jsou přirozenou součástí mateřského mléka a pro organismus nepostradatelné. Proto by měly být dle doporučení odborníků na výživu v dostatečném množství přijímány stravou.

Složení:

Sušené odtučněné mléko,laktóza (z mléka), galaktooligosacha­ridy (z laktózy), slunečnicový olej, mléčný tuk, koncentrát syrovátkové bílkoviny (obsahuje bílkovinou membránu mléčného tuku – MFGM, fosfolipidy, gangliosidy, glykoproteiny), řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, syrovátková bílkovina obohacená o alfa laktalbumin (z mléka), emulgátor (sójový lecithin), chlorid draselný, rybí olej, uhličitan vápenatý, citran sodný, olej z Mortierella alpina, kyselina L-askorbová, citrát draselný, hydroxid vápenatý, síran hořečnatý, chlorid sodný, taurin, chlorid cholinu, L-askorbylpalmitan, inositol, síran železnatý, sodná sůl, cytidin 5' monofosfátu, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5' monofosfátu, L-karnitin, sodná sůl adenosin 5' monofosfátu, sodná sůl guanosin 5' monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl inosin 5' monofosfátu, nikotinamid, D-alfa tokoferol, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, retinylacetát, riboflavin, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader