Loading
Loading

6x SUNÁREK Dětský snack jahodová srdíčka (50 g)

6x SUNÁREK Dětský snack jahodová srdíčka (50 g)

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 168,00 Kč
Cena za kus: 28,00 Kč

Kód: F048439 , EAN: 8590000000015 , Značka: Sunárek

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

6x SUNÁREK Dětský snack jahodová srdíčka (50 g)

Jediné snacky od ukončeného 12. měsíce ve vysoké kvalitě odpovídající přísným požadavkům na dětskou výživu dětí do 3 let.

SUNÁREK jahodová srdíčka jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Jsou vyrobeny z pečlivě vybrané a vysoce kvalitní kukuřičné mouky, jsou tedy bezlepkové. SUNÁREK jahodová srdíčka jsou obohacena o potřebné vitaminy a vápník. Vápník je pro děti velmi důležitý, jelikož je potřebný pro normální růst a vývin kostí. 1 porce snacků.

SUNÁREK jahodová srdíčka – 20 g (cca 40 ks) obsahuje 89 mg vápníku, což představuje asi 22 % referenční hodnoty. Tvar je přizpůsoben malým dětským ručičkám, snadno se uchopí a tak se při jejich konzumaci rozvíjí i motorické schopnosti – zručnost a koordinace pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky. Konzumace jahodových srdíček se tak stává pro děti příjemnou zábavou. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 12. měsíce. Extrudovaný výrobek.

Vlastnosti:

  • vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce
  • vyrobeny z vysoce kvalitní kukuřičné mouky
  • bez lepku
  • tvarem přizpůsobeny malým dětským ručičkám

Složení:

Kukuřičná krupice 25 %, kukuřičná mouka hladka 25 %, rýžová mouka 25 %, cukr, minerální látky (uhličitan vápenatý), přírodní jahodové aroma, vitaminy (biotin, B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacin, E, B12, kyselina pantothenová), rostlinný koncentrát (sladké brambory, jablka, ředkvičky, třešně). Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, sóji, mléka a obilovin s obsahem lepku (do 20 mg/kg).

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader