AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F003783 , EAN: 8584055999684

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

Afrin Pure Sea Isotonic 75 ml

Popis:

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena je 100% přírodní sterilizovaný zředěný roztok mořské vody bohaté na stopové prvky. Co je Afrin® PureSea™ a kdy byste jej měli použít?

Představuje bezpečný, jednoduchý a účinný způsob čištění nosních dutin. Afrin® PureSea™ je dobře přizpůsobený péči i o nejjemnější nosní sliznice a je dokonale bezpečný pro dlouhodobé užívání několikrát denně.

Neobsahuje konzervační látky a chemické přísady.

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena:

  • Odstaňuje hleny, alergeny, viry a bakterie pro ochranu před rýmou a alergiemi.
  • Zvlhčuje nosní sliznici pro pohodlné dýchání.
  • Obnovuje zdravé dýchání nosem.

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena je rovněž doporučen jako příprava pro užívání jiných produktů při léčbě nosních obtíží.

Před použitím Afrin® PureSea™:

Pokud je přípravek užíván podle návodu, nejsou nutná zvláštní opatření. Po jakémkoli chirurgickém zákroku nebo úrazu se poraďte se svým lékařem. Afrin® PureSea™ Nosní hygiena mohou užívat těhotné a kojící ženy. Afrin® PureSea™ Nosní hygiena mohou užívat dospělí a děti ve věku 3 let a starší.

Návod k použití Afrin® PureSea™ Nosní hygiena:

Afrin® PureSea™ může být dávkován v libovolné pozici přípravku. 1. Nasaďte nosní nástavec. 2. Postavte se k umyvadlu, předkloňte se a otočte hlavu do strany. 3. Opatrně vsuňte nástavec do horní nosní dírky a stiskněte lahvičku pro uvolnění roztoku. 4. Opakujte postup i u druhé nosní dírky. 5. Vyprázdněte nos. Je-li třeba, opakujte celý postup znovu. 6. Po každém použití nástavec opláchněte horkou vodou a osušte. Užívejte Afrin® PureSea™ tak často, jak je třeba pro dosažení požadované úlevy.

K dostání též:

Afrin® PureSea™ Nosní dekongestant pro dospělé a děti starší 6 let, kteří trpí ucpaným nosem. Afrin® PureSea™ Dětský sprej určený dětem a kojencům od 2 týdnů věku a starším.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na dně lahvičky a krabičky. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu nebo teplotě vyšší než 50 °C. Nádoba je pod tlakem: po vyprázdnění nepropichujte a nevhazujte do ohně. Uchovávejte při teplotě 0–30° C. Balení: 75 ml

Anonymní uživatel

Doporučil(a)

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader