AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

AFRIN Pure Sea Isotonic 75 ml

nedostupné
cena: 129,00 Kč
Vyberte si platbu a vrátíme vám - 5 %

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F003783 , EAN: 8584055999684

Afrin Pure Sea Isotonic 75 ml

Popis:

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena je 100% přírodní sterilizovaný zředěný roztok mořské vody bohaté na stopové prvky. Co je Afrin® PureSea™ a kdy byste jej měli použít?

Představuje bezpečný, jednoduchý a účinný způsob čištění nosních dutin. Afrin® PureSea™ je dobře přizpůsobený péči i o nejjemnější nosní sliznice a je dokonale bezpečný pro dlouhodobé užívání několikrát denně.

Neobsahuje konzervační látky a chemické přísady.

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena:

  • Odstaňuje hleny, alergeny, viry a bakterie pro ochranu před rýmou a alergiemi.
  • Zvlhčuje nosní sliznici pro pohodlné dýchání.
  • Obnovuje zdravé dýchání nosem.

Afrin® PureSea™ Nosní hygiena je rovněž doporučen jako příprava pro užívání jiných produktů při léčbě nosních obtíží.

Před použitím Afrin® PureSea™:

Pokud je přípravek užíván podle návodu, nejsou nutná zvláštní opatření. Po jakémkoli chirurgickém zákroku nebo úrazu se poraďte se svým lékařem. Afrin® PureSea™ Nosní hygiena mohou užívat těhotné a kojící ženy. Afrin® PureSea™ Nosní hygiena mohou užívat dospělí a děti ve věku 3 let a starší.

Návod k použití Afrin® PureSea™ Nosní hygiena:

Afrin® PureSea™ může být dávkován v libovolné pozici přípravku. 1. Nasaďte nosní nástavec. 2. Postavte se k umyvadlu, předkloňte se a otočte hlavu do strany. 3. Opatrně vsuňte nástavec do horní nosní dírky a stiskněte lahvičku pro uvolnění roztoku. 4. Opakujte postup i u druhé nosní dírky. 5. Vyprázdněte nos. Je-li třeba, opakujte celý postup znovu. 6. Po každém použití nástavec opláchněte horkou vodou a osušte. Užívejte Afrin® PureSea™ tak často, jak je třeba pro dosažení požadované úlevy.

K dostání též:

Afrin® PureSea™ Nosní dekongestant pro dospělé a děti starší 6 let, kteří trpí ucpaným nosem. Afrin® PureSea™ Dětský sprej určený dětem a kojencům od 2 týdnů věku a starším.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na dně lahvičky a krabičky. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu nebo teplotě vyšší než 50 °C. Nádoba je pod tlakem: po vyprázdnění nepropichujte a nevhazujte do ohně. Uchovávejte při teplotě 0–30° C. Balení: 75 ml

Anonymní uživatel

Doporučil(a)

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader