Loading
Loading

ALWAYS Ultra Sensitive Normal 10 ks – vložky

ALWAYS Ultra Sensitive Normal 10 ks – vložky

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 54,90 Kč

Kód: F023792 , Dodavatelský kód: 0012301720 , EAN: 4015400213857 , Značka: Always

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ALWAYS Ultra Sensitive Normal 10 ks – vložky

Always hygienické potřeby poskytují bezpečnou a diskrétní ochranu v průběhu celého menstruačního cyklu. Ultra absorpční jádro obsahuje speciální materiál, který rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky v množství několikanásobně vyšším než sám váží.

Always jsou jediné vložky s Flexi křidélky. Tato flexibilní křidélka pomáhají chránit postranní části prádla. Díky nim vložka také lépe drží, i když je tělo v pohybu.

Oba dva druhy Always vložek, ultra tenké i silné, poskytují spolehlivou ochranu. Níže uvedená tabulka poskytuje přehled různých balení vložek Always. Schopnost absorpce je označena malými kapkami na obale Always. Čím více kapek zde je, tím vyšší je absorpční schopnost vložky (tím lépe si poradí se silnějším výtokem).

Always Ultra Super Plus poskytuje ochranu při silnějším výtoku v prvních dnech. Always Ultra Normal a Always Ultra Plus jsou ideální vložky pro středně silnou menstruaci nebo pro její poslední dny. Always Ultra Night jsou uzpůsobeny speciálně pro použití na noc tak, aby poskytly ochranu po delší dobu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader