Loading
Loading

AQUAINT 500ml - dezinfekční voda

AQUAINT 500ml - dezinfekční voda

skladem
Běžná cena: 279,00 Kč
Akční cena: 249,00 Kč

Kód: avent65924 , EAN: 5060284980011 , Značka: Aquaint

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AQUAINT 500ml - dezinfekční voda

Už jste slyšeli o dezinfekční vodě? Přirozené látce, která ničí během několika sekund 99,9 % bakterií a přitom je i při požití zcela neškodná a vhodná i pro citlivou pokožku dětí? Že to zní jako science-fiction? Dnes už je takový doslova zázračný přípravek realitou. Dezinfekční voda Aquaint je 100% přirozená, bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. Jejími jedinými složkami jsou voda a „přírodní kyselina“ (kyselina chlorná HClO), kterou vytváří lidské tělo pro boj s bakteriemi. Neobsahuje tedy žádný alkohol, konzervanty, parabeny či ftaláty. Proto je možné Aquaint používat již u novorozeňat, a to na ruce, do úst i na jakoukoli jinou část těla.

Právě proto, že je Aquaint zcela bezpečná a přirozená, a přitom velice účinná, si ji oblíbila řada maminek při péči o děti. Je vhodná nejen k dezinfekci rukou či úst při pobytu venku, ale účinkuje také při nastříkání na jakékoli předměty, například dudlíky, kousátka, vnitřky kojeneckých lahví, hračky, nábytek, zařízení toalet, WC sedátka a podobně. Aquaint je bez zápachu nebo chuti, nevysušuje pokožku, nelepí a nezanechává žádné zbytky. Rovněž je dermatologicky a klinicky testována.

AQUAINT 100% přirozená dezinfekční voda na ruce, pokožku, ústa a podobně.

Vlastnosti:

  • Aquaint má schopnost za pár sekund zabít 99.9% bakterií
  • neobsahuje alkohol
  • Aquaint je dermatologicky a klinicky testována
  • vhodná pro citlivou pokožku a při požití neškodná
  • bez obsahu alkoholu, konzervantů, parabenů, ftalátů
  • není třeba oplachovat

Aquaint můžete používat od narození na ruce, pokožku, do úst, ostatně jako na jakoukoli část těla, další způsoby použití (jež nejsou omezeny) zahrnují:

  • Vnitřky dětských lahví
  • Dudlíky, kousátka a pod.
  • Povrchy v dětském pokoji, dětské židle a pod.
  • Hračky

Aquaint ve srovnání s jinými čisticími/dezin­fekčními výrobky:

Aquaint má mnohostranné čistící a dezinfekční způsoby použití a vlastnosti jako žádný jiný výrobek, který je dnes na trhu, což ji dělá velmi pohodlnou a univerzální, zejména při cestování nebo při pobytu venku s dětmi a miminky. Aquaint působí na ruce a pokožku, ale také na neživé předměty jako dudlíky, dětské láhve, hračky, nábytek v dětském pokoji, …., v podstatě všude, kde jsou bakterie na porážku. Aquaint také můžete bezpečně nasprejovat do dětských úst, kde zabije jakoukoliv bakterii, která se tam mohla dostat například tím, že si dítě vložilo znečištěný předmět do úst. Aquaint je bez zápachu nebo chuti, nevysušuje pokožku, nelepí, nezanechává žádné zbytky a dokonce eliminuje, významně omezuje zápach způsobený bakteriemi.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader