ARIEL Touch of Lenor Fresh 1,5 kg (20 dávek) - prací prášek

ARIEL Touch of Lenor Fresh 1,5 kg (20 dávek) - prací prášek

skladem
Běžná cena: 149,00 Kč
Akční cena: 129,00 Kč

Kód: F000692 , EAN: 4084500716612

ARIEL Touch of Lenor Fresh 1,5 kg (20 dávek) - prací prášek

Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní.

Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná skvěle vypraným prádlem. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel se svěží vůní Lenoru, se kterým vaše oblečení získá lehkost.

Nejen odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken, ale také zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině usazovaly. Funguje skvěle už při 30 °C a dává prádlu dotek svěží vůně Lenoru. Pokud tedy chcete zachovat zářivou bělost svého bílého prádla, sáhněte po pracím prášku Ariel.

Výhody a benefity:

  • prášek se rychle rozpouští a na prádle nezanechává stopy
  • odstraňuje skvrny už při 30 °C
  • pomáhá odstraňovat zaschlé skvrny
  • zabraňuje usazování špíny a skvrn v tkanině
  • s dotekem svěží vůně Lenoru

Složení:

  • Oxygen-Based Bleaching Agents, <5 % Non-Ionic Surfactants, 5–15 % Anionic Surfactants, Phosphonates, Polycarboxylates, Zeolites, Enzymes, Optical Brighteners, Perfumes, Alpha-Isomethyl ionone, Linalool

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader