ATOK Nosní olej BABY 10 ml

ATOK Nosní olej BABY 10 ml

nedostupné
cena: 169,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001587 , EAN: 8595107516193

ATOK Nosní olej BABY 10 ml

ATOK Nosní olej BABY 10 ml

Popis:

Nosní olej v podobě kapek vhodný při nachlazení i jako prevence proti rýmě. Zajišťuje ochranu nosní sliznice před vysoušením a nepříznivými vlivy okolního prostředí. Přispívá k odolnosti sliznice proti podráždění či onemocnění. Neobsahuje mentol, který by u dětí mohl vyvolávat krátkodobě nepříjemné pocity.

Tento preparát byl vyzkoušen v Ústavu pediatrie, porodnictví a gynekologie Ukrajiny u mnoha novorozenců s velkým prenatálním rizikem vývojové infekce. Výsledky jednoznačně potvrdily jeho příznivý vliv na zvýšení obranyschopnosti nosní sliznice a na obnovu její přirozené mikroflóry. Aroma: jemné, bylinné, typicky heřmánkové.

Složení:

rostlinné oleje – sójový, mandlový a jojobový, olejový macerát třezalkový, éterické oleje – heřmánek modrý a levandule, vitamin E.

Způsob použití:

určeno k péči nosní sliznice dětí. Několikrát denně aplikujeme po jedné kapce oleje do okolí nosu. U menších dětí doporučujeme k aplikaci oleje použít vatovou tyčinku a nosní dírky pouze jemně vytřít. Po jeho nanesení se na nosní sliznici vytvoří velmi jemný ochranný olejový film.

TIP:

Někteří zákazníci používají tento preparát při senné rýmě, kdy pomáhá zklidnit podrážděnou sliznici.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader