ATOK Original dětský mycí olej Intimka 100 ml

ATOK Original dětský mycí olej Intimka 100 ml

nedostupné
cena: 179,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001591 , EAN: 8595107538737

ATOK Original dětský mycí olej Intimka 100 ml

preparáty pro intimní hygienu jsou šetrnou alternativou běžně používaných výrobků tohoto zaměření, z nichž většina obsahuje chemické látky nadměrně zatěžující a vysušující pokožku a tudíž narušující její rovnováhu.

Preparáty Original ATOK splňují všechny požadavky přirozeného a šetrného ošetření sliznice pohlavních orgánů, chrání ji a poskytují nejlepší možnou péči. Sliznici pohlavních orgánů čistí a ošetřují šetrně a fyziologicky, aniž by narušovaly její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Doporučení:

ke každodenní intimní hygieně dětí, sliznici pohlavních orgánů čistí a ošetřuje šetrně a fyziologicky, aniž by narušoval její přirozenou symbiotickou mikroflóru.

Účinky:

regeneruje, zjemňuje a zvláčňuje, dezodoruje, obsažené éterické oleje jsou známy i hojivými účinky a schopností působit proti bakteriím a plísním.

Aroma:

jemné, bylinné.

Složení:

rostlinné oleje – sójový, mandlový a jojobový, éterické oleje – levandule, tymián a citron, emulgátor, vitamin E.

Účel a způsob použití:

určeno k intimní hygieně dětí. Přiměřené množství mycího oleje naneseme na intimní místa a opláchneme vodou. Preparáty jsou vhodné pro každodenní používání. Kromě intimní hygieny lze tyto mycí oleje využít také jako jemné sprchovací prostředky k péči o pokožku celého těla.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader