ATOK Original dětský opalovací olej OF10 100 ml

ATOK Original dětský opalovací olej OF10 100 ml

do 3-5 dnů
cena: 309,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001595 , EAN: 8595107514496

ATOK Original dětský opalovací olej OF10 100 ml

ATOK Original dětský opalovací olej OF10 100 ml

Popis:

Opalovací olej chránící pokožku před nežádoucími vlivy UV-záření. Vhodný pro děti, ale i pro dospělé s citlivou pokožkou. Preparát je vyroben z rostlinných olejů, rychle a zcela se vstřebává do pokožky, nezanechává pocit lepkavosti a nebrání přirozenému dýchání pokožky jako běžné opalovací přípravky z minerálních olejů. Díky obsahu specifických éterických olejů působí opalovací olej zároveň jako repelent.

Účinky:

pokožku chrání před nežádoucími vlivy UV-záření, působí repelentně.

Typ pokožky: všechny, zejména citlivá.

Aroma:

jemné, bylinné.

Složení:

rostlinn&´ oleje – sezamový, mandlový, brutnákový, pupalkový a z pšeničných klíčků, olejové maceráty – měsíčkový a třezalkový, éterické oleje – levandule, mrkvov&´ semena, heřmánek modrý a meduňka lékařská, ochranné filtry, vitamin E.

Způsob použití:

před začátkem slunění naneseme dostatečné množství (cca 2 mg/cm2) na pokožku a jemně jej rozetřeme. Díky svému složení je olej vhodný také pro děti již od tří let věku. Pro lepší vstřebatelnost preparátu doporučujeme olej před opalováním nanést na vlhkou pokožku.

Upozornění:

nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nedostatečné množství prostředku snižuje stupeň ochrany. Nadměrné slunění poškozuje vaše zdraví.

TIP:

Působí repelentně

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader