ATOK Original dětský opalovací olej s karotenoidy OF15 100 ml

ATOK Original dětský opalovací olej s karotenoidy OF15 100 ml

nedostupné
cena: 359,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F001594 , EAN: 8595107522682

ATOK Original dětský opalovací olej s karotenoidy OF15 100 ml

Opalovací olej k účinné ochraně před UV-zářením a před negativními vlivy opalování (vznik fotodermatózy, předčasné stárnutí pleti, tvorba vrásek, pigmentových skvrn na kůži apod.) Karotenoidy obsažené v rakytníkovém oleji (beta-karoten, lykopen), v řase Haematococcus pluvialis (astaxantin) a v oleji ze semínek rajského jablka (lykopen) se ukládají v kůži a zmírňují dopad UV-záření na pokožku. Pleť díky jejich přítomnosti získá bronzové zbarvení, aniž bychom ji museli nadměrně vystavovat slunci.

Obsažený komplex karotenoidů a vitaminu E je silným antioxidantem, který přispívá k ochraně kůže před vznikem fotodermatóz, zabraňuje tvorbě vrásek v důsledku nadměrného opalování a podporuje pružnost a vláčnost pokožky. Amarantový a olivový olej obsahují skvalen, který je základní složkou lidské kůže. Skvalen má schopnost zklidňovat pokožku, napomáhá předcházet jejímu podráždění a zarudnutí.

Účinky:

chrání před nežádoucími vlivy UV-záření a opalování, zklidňuje a regeneruje.

Typ pokožky:

všechny.

Aroma:

jemné, bylinné.

Aktivní látky:

rostlinné oleje – z rakytníku, semínek rajského jablka,brusinky, amarantový, makadamiový, olivový, sezamový, jojobový, kokosový a mandlový; extrakt z řasy Haematococcus pluvialis; éterické oleje – levandule, meduňka lékařská, a mrkvová semena; vitamin E; ochranné filtry.

Upozornění:

nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nedostatečné množství prostředku snižuje stupeň ochrany. Nadměrné slunění poškozuje vaše zdraví.

Způsob použití:

Před začátkem slunění neneseme dostatečné množství (cca 2 mg na cm² ) oleje na pokožku a jemně jej rozetřeme. Doporučujeme olej nanést cca 10–15 minut před pobytem na slunci, aby došlo k požadovanému proniknutí účinných látek do pokožky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader