Loading
Loading

ATTITUDE Přírodní čistící osvěžovač vzduchu - levandule a eukalyptus 227g

ATTITUDE Přírodní čistící osvěžovač vzduchu - levandule a eukalyptus 227g

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 155,00 Kč

Kód: F025571 , Dodavatelský kód: 184 , EAN: 626232552287 , Značka: Attitude

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

ATTITUDE Přírodní čistící osvěžovač vzduchu - levandule a eukalyptus 227g

Dokáže nejen osvěžit, ale také vyčistit vzduch, a to díky filtru z přírodního aktivního uhlí, který pohlcuje nepříjemné pachy a látky znečišťující ovzduší. S relaxační a uklidňující vůní levandule a eukalyptu přinese klid a harmonii do vašeho domova. To vše s použitím jen těch nejčistších a nejšetrnějších ingrediencí. Vyroben z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. Vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti místnosti.

Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. 100% recyklovatelný o­bal.

Složení:

Voda, stearát sodný, aktivní uhlí (čistí vzduch), čisté éterické oleje.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader