Loading
Loading

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši, (2 ks)

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši, (2 ks)

nedostupné

V časově omezené akci za 159,20 Kč 199,00 Kč

Akční cena končí 31.5.2019 nebo vyprodáním zásob.

Kód: avent37643 , EAN: 8710103658504 , Značka: Avent

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši, (2 ks)

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce.

Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.

Vlastnosti:

  • Vhodné pro děti od 6 měsíců, průtok ve tvaru Y – na kaši.
  • Nový dudlík Natural zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás:

Dudlík má inovativní design okvětního lístku a podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení. Ulehčuje tak vašemu dítěti kombinaci krmení z prsu a láhve.

  • Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu:

Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechody mezi kojením a krmením z láhve. Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost a pružnost, aniž by došlo k jeho stlačení. Vaše dítě bude mít při krmení větší pohodlí a bude spokojenější.

  • Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem:

Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do láhve a nikoli do bříška dítěte.

  • **Dudlík bez BPA***

Tento dudlík je vyroben ze silikonu – materiálu bez BPA.

  • Kompatibilní s kojeneckou lahví Philips AVENT Natural:

S láhvemi Natural doporučujeme používat pouze dudlíky Natural.

  • Různé průtoky pro co nejpříjemnější krmení:

Dudlíky Natural Philips AVENT nabízejí pět různých průtoků pro různá stádia růstu vašeho dítěte. Pamatujte, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem.

Společnost Philips AVENT nabízí dudlíky s průtokem pro novorozence s 1 otvorem (0m+), dudlík pro pomalý průtok se 2 otvory (1m+), dudlík se středním průtokem se 3 otvory (3m+) a dudlík s rychlým průtokem se 4 otvory (6m+). Všechny dudlíky jsou nabízeny v balení po dvou kusech.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader