AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši - (2 ks)

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši - (2 ks)

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši - (2 ks)

skladem
cena: 218,90 Kč

Kód: avent37643 , EAN: 8710103658504

AVENT Dudlík Natural průsek Y, na kaši – (2 ks)

Popis:

Nový dudlík Natural zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás. Dudlík má inovativní design okvětního lístku a podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení. Ulehčuje tak vašemu dítěti kombinaci krmení z prsu a láhve.

Přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu:

Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechody mezi kojením a krmením z láhve.

Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost a pružnost, aniž by došlo k jeho stlačení. Vaše dítě bude mít při krmení větší pohodlí a bude spokojenější.

Zdokonalený antikolikový systém s inovativním dvojitým ventilem:

Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky a nepohodlí tím, že vzduch proudí do láhve a nikoli do bříška dítěte.

Dudlík bez BPA:

Tento dudlík je vyroben ze silikonu – materiálu bez BPA.

Kompatibilní s kojeneckou lahví Philips AVENT Natural:

S láhvemi Natural doporučujeme používat pouze dudlíky Natural.

Různé průtoky pro co nejpříjemnější krmení:

Dudlíky Natural Philips AVENT nabízejí pět různých průtoků pro různá stádia růstu vašeho dítěte. Pamatujte, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem.

Společnost Philips AVENT nabízí dudlíky s průtokem pro novorozence s 1 otvorem (0m+), dudlík pro pomalý průtok se 2 otvory (1m+), dudlík se středním průtokem se 3 otvory (3m+) a dudlík s rychlým průtokem se 4 otvory (6m+). Všechny dudlíky jsou nabízeny v balení po dvou kusech.

Vhodné pro děti od 6 měsíců, průtok ve tvaru Y – na kaši.

Malvinek

Lžičkou sice dcera papala, ale mléko smíchané s kaší jí více jelo. Potřebovala jsem dudlík. který propustí hutnější tekutinu. A tento při výběru vyhrál. Cenově je sice trochu dražší, ale pro spokojen

Velmi šikovný picí dudlík. Kaši dítě krásně protáhne skrze ypsilonový průchod v dudlíku
Při normální frekvenci používání (2x denně), dochází po určité době k perforaci od ypsilonového prúseku. Otvor se tak zvětší, ale dudlík se dá jenom chvilku používat, neb se prasklina zvětšuje. Ještě

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader