AVENT Elektronická odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml

AVENT Elektronická odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml

AVENT Elektronická odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml

skladem
Běžná cena: 3 599,00 Kč
Akční cena: 3 059,00 Kč

Kód: avent10766 , EAN: 8710103579113

AVENT Elektronická odsávačka mateřského mléka Natural + zásobník 125 ml

Popis:

Odsávačka mateřského mléka má jedinečný design, mléko proudí přímo z prsu do lahve, i když sedíte rovně. Můžete tedy při odsávání sedět pohodlněji: nemusíte se předklánět, aby mléko opravdu teklo do lahve. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání přirozeně napomáhá snadnému toku mléka.

Jemně stimuluje přirozené spuštění a tok mléka:

Masážní vložka má novou, sametově měkkou strukturu, která hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemnou a jemnou stimulaci toku mléka.

Během sání jemně napodobuje sání dítěte, což přirozeně spouští mléko a zajišťuje klinicky ověřenou účinnost. Měkká masážní vložka je navržena tak, aby vyhovovala většině maminek. Pokud byste potřebovala větší velikost, je k dispozici samostatně (dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit).

Snadná kombinace kojení a krmení z lahve:

Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení a zjednodušuje vašemu dítěti přechody mezi kojením a krmením z lahve.

Snadné použití, skladování a přeprava:

Odsávačka mateřského mléka má kompaktní design, můžete ji snadno nastavit do požadované polohy. Je opatřena rukojetí ergonomického tvaru, která zajišťuje pohodlné držení a plnou kontrolu nad odsáváním mléka. Malá velikost a nízká hmotnost odsávačky znamená, že ji lze snadno skladovat a přepravovat. Odsávání na cestách je ještě více nenápadné.

Výhody:

Snadné vizuální sestavení odpovídajících součástí umožňuje intuitivní sestavení. Tuto odsávačku lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips Avent, například s našemi lahvemi a nádobami na skladování mléka. Řada Philips Avent nabízí také celou řadu příslušenství pro péči o prsy, které vám pomůže kojit déle a rovněž zvýší vaše pohodlí.

Čištění je snadné díky malému počtu samostatných součástí. Všechny součásti lze mýt v myčce nádobí. Manuální odsávačka mateřského mléka je ideální pro příležitostné odsávání mateřského mléka a navíc je velmi kompaktní. Lze ji snadno obsluhovat jednou rukou.

Ocenění iF Product Design Award 2013:

Rozměr balení a specifikace:

  • země původu: Anglie
  • materiál: odsávačka – Polypropylen, lahev – Polypropylen, dudlík – silikon, vše bez BPA

Obsah balení:

  • tělo odsávačky s rukojetí – 1 ks
  • standardní velikost masážní vložky – 1 ks
  • lahev Natural pro přirozené krmení 125 ml- 1 ks
  • mimořádně měkký dudlík s průtokem pro novorozence – 1 ks
  • těsnicí víčko pro skladování mléka 1 ks
  • balení vzorků prsních vložek 2 (2 denní vložky a 2 noční vložky) ks
  • odsávačka
Silvie Hulínská

Rozhodně nelituji koupě. Odsávám minimálně 4x denně, takže se mi elektrická odsávačka vyplatí. Za 20 minut odsaji cca 250 ml mléka a ještě si u toho mohu číst nebo procházet internet. Není moc hlučná,

Odsává rychle, dobře, bezbolestně, bez námahy. Není moc hlučná. Při cestování lze využít napájení bateriemi. Snadná manipulace Možnost kombinovat díly s jinými výrobky AVENT, možnost sehnat náhradní d
Rosa

tento produkt doporučuji, jsem s ním maximálně spokojená

bezproblémové odsání mléka, snadná obsluha
-

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader