AVENT Láhev Natural 60 ml (PP), 1 ks

AVENT Láhev Natural 60 ml (PP), 1 ks

skladem
cena: 159,00 Kč

Kód: F010749 , EAN: 8710103738718

AVENT Láhev Natural 60 ml (PP), 1 ks

Ideální pro novorozence – láhev menší velikosti pomáhá zajistit vhodné množství pro menší dětské bříško.

Obsahuje dudlík první průtok a průhledné víčko – měkčí dudlík s pomalejším průtokem – menší velikost otvoru zaručuje kontrolovanejší průtok. Měkčí dudlík s povrchovou úpravou se více podobá tvaru prsu.

Přirozený způsob krmení z lahve – vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností, novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve.

Přirozené přilnutí a sací reakce – nová láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí, pomáhá snadněji kombinovat kojení a krmení z lahve. Její přirozený tvar pomáhá dítěti nadále přirozeně pohybovat jazykem a využívat sací reflex jako při kojení, dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.

Jedinečné komfortní lístky – inovovaný dudlík obsahuje speciálně navržené měkké pohodlné lístky, které zvyšují flexibilitu a minimalizují riziko nepřisátí. Krmení je ještě více přirozené a pohodlné.

Pokročilý anti-kolikový systém – dvěma ventily prochází vzduch do lahvičky, nikoliv do bříška dítěte, tím je zajištěno nepřerušované spokojené krmení, klinické studie prokazují, že láhve AVENT značně snižují koliku.

Jednoduché používání a čištění – nově navržené širší hrdlo lahve umožňuje snadné plnění a čištění. Skládá se pouze z pár dílů pro rychlou a jednoduchou montáž.

Přirozený, snadno uchopitelný tvar – snadné držení a uchopení, dokonce i pro drobné dětské ručičky.

  • vyrobená z polypropylenu (PP)
  • 0 % BPA

Těsně přiléhající víčko zabraňuje vylévání obsahu lahvičky a není tedy třeba použít těsnící víčka.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader