AVENT Novorozenecká startovní sada (PP) Classic+

AVENT Novorozenecká startovní sada (PP) Classic+

skladem
Běžná cena: 949,00 Kč
Akční cena: 849,00 Kč

Kód: F005828 , EAN: 8710103697329

AVENT Novorozenecká startovní sada (PP) Classic+

Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik dítě vypilo.

Pohodlnější krmení v rytmu dítěte. Jedinečný ventil dudlíku se ohýbá podle rytmu krmení dítěte. Mléko teče pouze rychlostí, jakou si vaše dítě zvolí, takže se nepřejídá, nedáví, neříhá a nenadýmá se.

Méně neklidného a podrážděného chování:

Vzduch proudí do lahve, nikoli do bříška dítěte. Jedinečný ventil dudlíku umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve a nikoli do bříška dítěte a tím předcházíme různým kolikám, nadýmání či říhání.

Dárková souprava obsahuje:

  • 2 Láhve 125ml Classic+ (PP) bez BPA s extra měkkými novorozeneckými dudlíky
  • 2 Láhve 260ml Classic+ (PP) bez BPA s měkkými dudlíky s pomalý průtokem
  • novorozenecké šidítko
  • kartáč na láhve a dudlíky
  • barvy a design šidítek se mohou měnit. Láhve vyrobené z měkkého polypropylenu jsou měkké a poloprůhledné

Avent Láhev Classic+:

Lahvička Classic+ je vyrobena z poloprůhledného měkkého polypropylenu. Lahvička má jedinečný pružný okraj dudlíku, který umožňuje při krmení proudění vzduchu do láhve, což předchází vytváření vakua v láhvi. Dítě si může kontrolovat tok mléka stejně, jako to u kojení. Rozdíl oproti lahvičce Classic – není mezičlánek kroužek adaptéru.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader