AVENT Odsávačka mateř.ml. Natural s VIA systémem

AVENT Odsávačka mateř.ml. Natural s VIA systémem

AVENT Odsávačka mateř.ml. Natural s VIA systémem

skladem
Běžná cena: 1 179,00 Kč
Akční cena: 949,00 Kč

Kód: F002676 , EAN: 8710103676324

AVENT Odsávačka mateř.ml. Natural s VIA systémem

Popis:

Jedinečná ruční odsávačka mateřského mléka Avet Natural s unikátním ergonomickým tvarem, který usnadňuje používání. Měkký a pružný masážní polštářek jemně stimuluje prso a navozuje pocit pohodlní. Kratší trychtýř umožňuje odsávání bez nutnosti nachýlení těla. Odsávačka je kompaktní a stabilní, díky čemuž nedochází k jejímu převrácení.

Tvarovaná masážní vložka zabraňuje rozlévání mléka. Inovace značky Philips Avent – série Natural – opracována v laboratořích v Cambridge a Leeds University ve Velké Británii. Charakteristika:- unikátní, ergonomický tvar pro pohodlné používání – měkká masážní vložka pro stimulaci a pohodlí – kompaktní a stabilní.

Tuto odsávačku mateřského mléka lze používat spolu s dalšími výrobky řady Philips AVENT, například s našimi lahvemi a nádobami na skladování mléka. Řada Philips AVENT nabízí také celou řadu příslušenství pro péči o prsy, které vám pomůže kojit déle a rovněž zvýší vaše pohodlí.

Rozměr balení a specifikace:

Balení obsahuje manuální odsávačku s krytem hrdla, 3 ks VIA pohárků s víčkem, a extra měkký novorozenecký didlík a těsnící víčko.

Anonymní uživatel

pohodlné masážní polštářky, elektrickou nemnahradí, ale z ručních je jedna z těch lepších

Kulíšek

moc jsem ho potřebovala praktické a páková odsavačka je opravdu lepší šlo mi s ním pracovat rychle a bez problémů rozhodně doporučuji je fakt super jde s ní pracovat rychle praktická

praktický pomocík problémy s kojením výhoda náhradních kalíšků použítí i jako lahvička s dudlíkem ke krmení
Anonymní uživatel

Nepodařilo se mi odsát skoro nic, nedoporučuji.

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader