Loading
Loading

AVENT Philips Niplette systém

AVENT Philips Niplette systém

nedostupné na eshopu a skladem na 5 prodejnách

V časově omezené akci za 743,20 Kč 929,00 Kč

Akční cena končí 31.8.2019 nebo vyprodáním zásob.

Kód: F008235 , EAN: 5012909002943 , Značka: Avent

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVENT Philips Niplette systém

Ploché nebo vpáčené bradavky mohou pro ženy, které chtějí kojit, představovat potenciální problém. Niplette jemným přisátím vtáhne bradavku do malého plastového kloboučku, který se podobá náprstku.

  • jednoduchost a diskrétnost
  • nechirurgická úprava – používá jemné sání
  • klinicky ověřeno

Je záležitostí týdnů a pravidelného používání, aby bradavka zůstala permanentně vztyčená. V ideálním případě používejte před otěhotněním. Pomůcku však můžete používat i během prvních šesti měsíců těhotenství, a dosáhnout tak trvalé úpravy bradavek.

Vpáčení bradavek, které není vrozené a k němuž došlo v nedávné době, by měl před použitím pomůcky Niplette ihned zkontrolovat lékař. Nedoporučujeme používat v posledním trimestru těhotenství.

Indikace:

Niplette je vhodný pro použití s vpáčenými nebo plochými bradavkami, které se vyvinuly v důsledku dědičných faktorů nebo během puberty.

Ideální je používání Niplette ještě před těhotenstvím. Jestli nejsou vaše prsa příliš citlivá, můžete používat Niplette prvních šest měsíců těhotenství.

Jinak můžete Niplette používat prvních několik dnů po porodu. Jak budete bradavku vytahovat ven, bude se vaše miminko moci snáze uchopit a kojením může bradavka zůstat stále vztyčená.

Jakmile jsou vaše prsa naplněna mlékem, Niplette nefunguje.

Nesmí se vyvařovat.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader