AVENT Philips Niplette systém

AVENT Philips Niplette systém

AVENT Philips Niplette systém

skladem
Běžná cena: 919,00 Kč
Akční cena: 752,00 Kč

Kód: F008235 , EAN: 5012909002943

AVENT Philips Niplette systém

Ploché nebo vpáčené bradavky mohou pro ženy, které chtějí kojit, představovat potenciální problém. Niplette jemným přisátím vtáhne bradavku do malého plastového kloboučku, který se podobá náprstku.

  • jednoduchost a diskrétnost
  • nechirurgická úprava – používá jemné sání
  • klinicky ověřeno

Je záležitostí týdnů a pravidelného používání, aby bradavka zůstala permanentně vztyčená. V ideálním případě používejte před otěhotněním. Pomůcku však můžete používat i během prvních šesti měsíců těhotenství, a dosáhnout tak trvalé úpravy bradavek.

Vpáčení bradavek, které není vrozené a k němuž došlo v nedávné době, by měl před použitím pomůcky Niplette ihned zkontrolovat lékař. Nedoporučujeme používat v posledním trimestru těhotenství.

Indikace:

Niplette je vhodný pro použití s vpáčenými nebo plochými bradavkami, které se vyvinuly v důsledku dědičných faktorů nebo během puberty.

Ideální je používání Niplette ještě před těhotenstvím. Jestli nejsou vaše prsa příliš citlivá, můžete používat Niplette prvních šest měsíců těhotenství.

Jinak můžete Niplette používat prvních několik dnů po porodu. Jak budete bradavku vytahovat ven, bude se vaše miminko moci snáze uchopit a kojením může bradavka zůstat stále vztyčená.

Jakmile jsou vaše prsa naplněna mlékem, Niplette nefunguje.

Nesmí se vyvařovat.

Šárka

Tento produkt jsem si vybrala i já na základě recenze a musím říct, že to byl dobrý kup. Jediný, co mi na tomto produktu tak trochu nevyhovuje, že vytváří až moc velký tlak a někdy to i bolí, když to

Splňuje, co slibuje Je malý a nenápadný
Někdy, to vytažení bradavky bolí
sepru

Funguje to opravdu tak jak má, bradavky to opravdu vytahuje a určitě doporučuji pro ty který mají vpáčené bradavky, pro včasné používání již během těhotenství pomůže vám to s tvarováním včas a hlavně

Snadná obsluha
příšerné pouzdro (na tu cenu bych čekala víc) věčně mi to vypadává. Cena-zbytečně drahé

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader