Loading
Loading

AVIONAUT Autosedačka EVOLVAIR SOFTY 2018 (9-36 kg) - černá / béžová

AVIONAUT Autosedačka EVOLVAIR SOFTY 2018 (9-36 kg) - černá / béžová

Barva

nedostupné
Cena 4 399,00 Kč

Kód: F024190 , Dodavatelský kód: AV380-F04 , EAN: 5907603466545 , Značka: Avionaut

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVIONAUT Autosedačka EVOLVAIR SOFTY 2018 (9-36 kg) - černá / béžová

Autosedačka AVIONAUT Evolvair Softy je určena pro děti od 9 do 36 kg (cca od 9 měsíců do 12 let). Autosedačka ergonomického tvaru roste s vaším dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost.

Bezpečnost a pohodlí:

Kolekce AVIONAUT Evolvair Softy byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort i na dlouhých cestách s dítětem. Speciální struktura povrchu sedačky a opěrky zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Sedák ergonomického tvaru je potažen super měkkou tkaninou pro zajištění pohodlí dítěte. Moderní barvy této kolekce navíc skvěle ladí s interiérem současných automobilů.

Autosedačky pro děti AVIONAUT byly navrženy ve spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Zárukou kvality autosedaček AVIONAUT je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.

Autosedačka AVIONAUT Evolvair roste s vaším dítětem, nastavení velikosti dle velikosti dítěte provedete jednoduše s pomocí jediného tlačítka. Hluboké boční opěrky zaručují dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu. Pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá krk vašeho dítěte. Regulace úhlu sklonu umožňuje Vašemu dítěti cestovat v poloze, která je nejvhodnější pro jeho věk.

Potah Alcantara vyniká svou vysokou kvalitu. Čalounění je opatřeno funkcí „easy clean“, která pomáhá udržet čistotu a hygienické požadavky. Výměnné vložky na sezení Vám umožní osvěžit vzhled autosedačky. Můžete je zakoupit jako dodatečné příslušenství. Měkká vložka zaručuje dítěti i během dlouhých cest tepelný komfort a cirkulaci vzduchu. Potah můžete prát v pračce.

Instalace:

Pro děti od 9 do 18 kg se autosedačka do automobilu instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu a dítě je připoutáno 5-bodovým bezpečnostním pásem. Intuitivní vedení bezpečnostního pásu usnadňuje správnou a rychlou montáž autosedačky. Napínače bezpečnostních pásů zaručují dokonalé upevnění autosedačky.

Pro děti od 15 do 36 kg se demontují 5-bodové bezpečnostní pásy a dítě je připoutáno s pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu automobilu.

Rozměry a specifikace:

  • Rozměry (š. x v. x h.): 46 × 59 × 50 cm
  • Hmotnost: 8,55 kg

Proč si vybrat značku Avionaut?

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader