Loading
Loading

AVIONAUT Autosedačka ISOFIX GLIDER ROYAL 2018 (9-18 kg) - béžová / bordó

AVIONAUT Autosedačka ISOFIX GLIDER ROYAL 2018 (9-18 kg) - béžová / bordó

Poslední kus na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 4 499,00 Kč 5 699,00 Kč

Kód: F024170 , Dodavatelský kód: AV340S-L04 , EAN: 5907603466521 , Značka: Avionaut

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVIONAUT Autosedačka ISOFIX GLIDER ROYAL 2018 (9-18 kg) - béžová / bordó

Neobyčejná kolekce AVIONAUT Glider Fit Royal byla navržena pro nejnáročnější uživatele. Kromě maximálního komfortu, ergonomického tvaru a důrazu na bezpečí dítěte autosedačka vyniká luxusními potahovými materiály nejvyšší kvality.

Autosedačka Glider Royal Isofix je určena pro děti od 9 do 18 kg (cca od 9 měsíců do 4 let). Autosedačka ergonomického tvaru roste s vaším dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost.

Bezpečnost a pohodlí:

Autosedačky pro děti AVIONAUT byly navrženy ve spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Zárukou kvality autosedaček AVIONAUT je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.

Absolutní bezpečnost dětí! Tento cíl je pro výrobce autosedaček AVIONAUT nejdůležitější. Autosedačky jsou vyráběny v souladu s principem „tvrdá skořepina, měkký vnitřek“. Každá autosedačka se skládá z vrstvy velmi pevného materiálu, zaručujícího nejlepší ochranu před nárazy. Vnitřek autosedaček obsahuje pěnový polypropylen EPP, který je schopen snižovat otřesy, kterým je dítě vystaveno během cestování autem.

Kromě bezpečnosti a pohodlí je při navrhování autosedaček AVIONAUT kladen důraz i na funkční design. Materiál i vzhled potahů autosedaček odpovídá současným trendům v oblasti designérství a automobilového průmyslu.

Ekologická kůže je velmi odolná a jednoduše udržovatelná. Kombinace kůže a potahu Alcantara dotváří jedinečný charakter autosedačky. Praktická funkce „easy clean“ usnadňuje údržbu čalounění.

Regulace úhlu sklonu umožňuje vašemu dítěti cestovat v poloze, která je nejvhodnější pro jeho věk. EPP pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá hlavu vašeho dítěte. Hluboké boční opěrky zaručují dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu.

Instalace:

Autosedačka se do automobilu instaluje po směru jízdy s pomocí Isofix úchytů a opěrné nohy, které jsou zárukou dokonalého upevnění sedačky v autě. Dítě je připoutáno 5-bodovým bezpečnostním pásem.

Rozměry a specifikace:

  • Rozměry (š. x v. x h.): 44 × 66 × 62 cm
  • Hmotnost: 12,5 kg
  • Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04

Díky schránce na návod k použití v zadní části autosedačky máte vždy návod po ruce.

Proč si vybrat značku Avionaut?

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader