Loading
Loading

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider Softy 2018 (9-18 kg) - černá / šedá

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider Softy 2018 (9-18 kg) - černá / šedá

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 5 199,00 Kč 5 299,00 Kč

Kód: F024162 , EAN: 5907603466446 , Značka: Avionaut

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

AVIONAUT Autosedačka Isofix Glider Softy 2018 (9-18 kg) - černá / šedá

Kolekce AVIONAUT Glider Softy Isofix byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort i na dlouhých cestách s dítětem. Speciální struktura povrchu sedačky a opěrky zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Sedák ergonomického tvaru je potažen super měkkou tkaninou pro zajištění pohodlí dítěte. Moderní barvy této kolekce navíc skvěle ladí s interiérem současných automobilů.

Autosedačka Glider Softy Isofix je určena pro děti od 9 do 18 kg (cca od 9 měsíců do 4 let). Autosedačka ergonomického tvaru roste s vaším dítětem a zaručuje mu po celou dobu používání maximální komfort a bezpečnost.

Bezpečnost a pohodlí:

Autosedačky pro děti AVIONAUT byly navrženy ve spolupráci s projektanty a konstruktéry se zkušenostmi v leteckém odvětví. Cílem bylo vytvořit zcela bezpečné a pohodlné autosedačky pro děti. Zárukou kvality autosedaček AVIONAUT je jejich kompletní výroba v Evropě, zaručující úplnou kontrolu nad jejich výrobou a použitými materiály.

Absolutní bezpečnost dětí! Tento cíl je pro výrobce autosedaček AVIONAUT nejdůležitější. Autosedačky jsou vyráběny v souladu s principem „tvrdá skořepina, měkký vnitřek“. Každá autosedačka se skládá z vrstvy velmi pevného materiálu, zaručujícího nejlepší ochranu před nárazy. Vnitřek autosedaček obsahuje pěnový polypropylen EPP, který je schopen snižovat otřesy, kterým je dítě vystaveno během cestování autem.

Kromě bezpečnosti a pohodlí je při navrhování autosedaček AVIONAUT kladen důraz i na funkční design. Materiál i vzhled potahů autosedaček odpovídá současným trendům v oblasti designérství a automobilového průmyslu. Potah Alcantara vyniká svou vysokou kvalitu. Čalounění je opatřeno funkcí „easy clean“, která pomáhá udržet čistotu a hygienické požadavky.

Regulace úhlu sklonu umožňuje vašemu dítěti cestovat v poloze, která je nejvhodnější pro jeho věk. EPP pěnová polypropylenová opěrka pohodlně podpírá hlavu vašeho dítěte. Hluboké boční opěrky zaručují dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu.

Instalace:

Autosedačka se do automobilu instaluje po směru jízdy s pomocí Isofix úchytů a opěrné nohy, které jsou zárukou dokonalého upevnění sedačky v autě. Dítě je připoutáno 5-bodovým bezpečnostním pásem.

Rozměry a specifikace:

  • Rozměry (š. x v. x h.): 44 × 66 × 62 cm
  • Hmotnost: 12,5 kg
  • Autosedačka odpovídá normě ECE R44/04

Díky schránce na návod k použití v zadní části autosedačky máte vždy návod po ruce.

Proč si vybrat značku Avionaut?

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader