AXKID Babyfix základna (ISOFIX/Pás) Black

AXKID Babyfix základna (ISOFIX/Pás) Black

skladem
Běžná cena: 1 999,00 Kč
Akční cena: 399,00 Kč

Kód: F018517 , EAN: 7350057580042

AXKID Babyfix základna (ISOFIX/Pás) Black

Základna Babyfix pro autosedačku Babyfix 0 – 13 kg od značky Axkid ze Švédska.

Značka Axkid vyrábí nejbezpečnější švédské autosedačky na světě. Základnu k autosedačce Babyfix lze připevnit pomocí ISOFIXu nebo jen pomocí bezpečnostních pásů. Základna Vám poskytne maximální pohodlí pro bezpečné, jednoduché a rychlé připevnění do auta. Základna uchycená pomocí úchytů Isofix nebo s pomocí bezpečnostních pásů zůstává připevněná v autě, autosedačku při každém použití pouze velmi snadno nacvaknete a stejně jednoduše ze základny odpojíte. Podpěrná noha je výškově nastavitelná a zlepšuje stabilitu autosedačky v případě nehody.

Vlastnosti:

  • Základna pro autosedačku Babyfix 0 – 13 kg
  • Základnu lze připevnit pomocí ISOFIXu a nebo jen bezpečnostních pásů
  • Podpěrnou nohu lze snadno vyndat či zandat ze základny
  • Základna zajistí lepší manipulaci autosedačky v autě
  • Větší bezpečnost dítěte

Technické parametry:

  • Výška: 43 cm
  • Šířka: 33 cm
  • Hloubka: 69 cm
  • Hmotnost: 5,45 kg
  • Základna je jen pro autosedačku Babyfix od 0 – 13 kg

Upozornění:

Pokud chcete autosedačku umístit na přední sedadlo, nesmí být na tomto místě aktivní airbag. Aktivní airbag je pro dítě velmi nebezpečný. Nikdy dětskou autosedačku neumisťujte na přední sedadlo, pokud Vám nejde vypnout airbag!!!

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader