AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018544 , EAN: 7350057580172

AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

Popis:

Chránič autosedadla od značky Axkid ze Švédska.

Praktická pomůcka, která chrání autosedadlo před poničením či ušpiněním a zabraňuje sklouznutí či posunu autosedačky. Chránič má otvory pro ISOFIX a autosedačku bezpečně a jednoduše nainstalujete.

Vlastnosti:

  • Chránič autosedadla
  • Lze použít i s ISOFIXem
  • Snadná manipulace
  • Lehce se čistí

Technické parametry:

  • Rozměry: 121 × 59 cm
  • Materiál: polyester

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader