AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018544 , EAN: 7350057580172

AXKID Chránič autosedadla Black

AXKID Chránič autosedadla Black

Popis:

Chránič autosedadla od značky Axkid ze Švédska.

Praktická pomůcka, která chrání autosedadlo před poničením či ušpiněním a zabraňuje sklouznutí či posunu autosedačky. Chránič má otvory pro ISOFIX a autosedačku bezpečně a jednoduše nainstalujete.

Vlastnosti:

  • Chránič autosedadla
  • Lze použít i s ISOFIXem
  • Snadná manipulace
  • Lehce se čistí

Technické parametry:

  • Rozměry: 121 × 59 cm
  • Materiál: polyester

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader