AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obousměrná) Navy/Tetris

AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obousměrná) Navy/Tetris

do 1 měsíce
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018521 , EAN: 7350057581377

AXKID Duofix autosedačka 9 - 25 kg s Isofixem (obousměrná) Navy/Tetris

AXKID Duofix autosedačka 9 – 25 kg s Isofixem (obousměrná) Navy/Tetris

Popis:

Autosedačka Duofix od značky Axkid ze Švédska.

Značka Axkid vyrábí nejbezpečnější švédské autosedačky na světě. Axkid Duofix je unikátní autosedačka, která vede ve vývoji dětských autosedaček. Autosedačku můžete použít ve směru i proti směru jízdy v automobilu a to s použitím pásu nebo Isofixem. Tato autosedačka má jedinečný integrovaný 5-bodový systém, postroj self-tuning, podpůrné pásy a Isofix. Unikátní konstrukce pásu umožňuje, aby se pětibodové pásy a opěrka hlavy automaticky přizpůsobily velikosti dítěte. To znamená, že jakmile posadíte dítě do autosedačky a utáhnete pás, opěrka hlavy se automaticky umístí do správné polohy.

Autosedačka Duofix je vhodná pro Vaše dítě. Popruhy vnitřního postroje jsou měkce polstrované a velmi pohodlné. Byly navrženy v návaznosti na zprávy o nejnovějším výzkumu zádržných systémů v bezpečnosti pro děti a tím dítěti poskytují výbornou ochranu v případě nehody.

Autosedačka Duofix je certifikována dle ECE R44 / 04 a může být použita:

 • Pro děti s hmotností 9–18 kg proti směru jízdy s použitím Isofixu, podpůrné nohy, kotvících zadních pásů autosedačky a 5-bodového bezpečnostního pásu
 • Pro děti s hmotností 9–18 kg ve směru jízdy s použitím 3-bodového bezpečnostního pásu ve voze + 5-bodový bezpečnostní pás
 • Pro děti s hmotností 9–25 kg proti směru jízdy s použitím 3-bodového bezpečnostního pásu ve voze, podpůrné nohy, kotvících zadních pásů autosedačky + 5-bodový bezpečnostní pás
 • Pro děti s hmotností 15–25 kg ve směru jízdy s použitím 3-bodového bezpečnostního pásu ve voze

Vlastnosti:

 • Autosedačka 9 – 25 kg
 • Vnitřní integrovaný 5-bodový bezpečnostní pás, který se automaticky přizpůsobí velikosti dítěte
 • Měkké ramenní popruhy
 • Velmi bezpečná autosedačka
 • Autosedačku lze připevnit ve směru i proti směru jízdy (záleží na velikosti dítěte)
 • Vysoká boční ochrana, která zajistí velmi dobrou bezpečnost při bočním nárazu
 • Potah lze sundat a prát v pračce do 30 ° C

Technické parametry:

 • Výška: 62 cm
 • Šířka: 44 cm
 • Hloubka: 58 cm
 • Hmotnost: 14,8 kg
 • Autosedačka je vhodná pro děti od 9 – 25 kg

Upozornění:

Pokud chcete autosedačku umístit na přední sedadlo, nesmí být na tomto místě aktivní airbag. Aktivní airbag je pro dítě velmi nebezpečný. Nikdy dětskou autosedačku neumisťujte na přední sedadlo, pokud Vám nejde vypnout airbag!!!

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Seznam automobilů pro které je autosedačka vhodná

http://www.axkid.com/…a_isofix.pdf

15–25 kg ve směru jízdy (3-bodový bezpečnostní pás):

9–25 kg proti směru jízdy (3-bodový bezpečnostní pás, podpůrná noha, zadní pásy autosedačky, 5-bodový bezpečnostní pás):

9–18 kg ve směru jízdy (3-bodový bezpečnostní pás, 5-bodový bezpečnostní pás):

9–18 kg proti směru jízdy (Isofix, podpůrná noha, zadní pásy autosedačky, 5-bodové bezpečnostní pá­sy):

Manuál k sundání potahu:

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader