AXKID Letní potah na autosedačku Duofix,Minikid a KidZone

AXKID Letní potah na autosedačku Duofix,Minikid a KidZone

do 1 měsíce
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018547 , EAN: 7350057580714

AXKID Letní potah na autosedačku Duofix,Minikid a KidZone

AXKID Letní potah na autosedačku Duofix,Minikid a KidZone

Popis:

Letní potah do autosedačky od značky Axkid ze Švédska.

Letní prodyšný ochranný potah na autosedačku zabrání, aby autosedačka nebyla příliš horká od sluníčka a dítěte pak nepálila. Také chrání Vaši autosedačku před ušpiněním. Jde lehce nasadit a velmi snadná údržba. Jen pro autosedačky DUOFIX, MINIKID a KIDZONE.

Vlastnosti:

  • Letní potah do autosedačky
  • Prodyšný a ochranný potah
  • Zabrání přehřátí autosedačky od sluníčka
  • Snadná manipulace
  • Lehce se čistí
  • Jen pro autosedačky Axkid Duofix, Minikid a KidZone

Technické parametry:

  • Materiál: polyester, bavlna

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader