AXKID Přídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

AXKID Přídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

skladem
Běžná cena: 399,00 Kč
Akční cena: 159,00 Kč

Kód: F018550 , EAN: 7350057580257

AXKID Přídavná vložka do autosedačky 9-25 kg Black

Přídavná vložka do autosedačky od značky Axkid ze Švédska.

Přídavná vložka do autosedačky je navržena tak, aby zajistila lepší podporu dítěte v autosedačce. Vložka je určena pro menší děti, která jim poskytne lepší pohodlí, stabilitu a zajistí bezpečnější připoutání 5-bodovým bezpečnostním pásem. Přídavná vložka je pro autosedačky 9 – 25 kg KidZone, Duofix, Minikid a Rekid.

Vlastnosti:

  • Přídavná vložka pro menší děti
  • Zajistí lepší podporu dítěti v autosedačce
  • Snadná manipulace
  • Lehce se čistí

Technické parametry:

  • Materiál: polyester

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader