AXKID Sluneční stříška pro autosedačky KidZone/KidZofix Black

AXKID Sluneční stříška pro autosedačky KidZone/KidZofix Black

skladem
Běžná cena: 899,00 Kč
Akční cena: 279,00 Kč

Kód: F018545 , EAN: 7350057580189

AXKID Sluneční stříška pro autosedačky KidZone/KidZofix Black

Sluneční stříška na autosedačku od značky Axkid ze Švédska.

Sluneční stříška je navržena tak, aby dobře chránila Vaše dítě před sluncem. Stříška je jen pro autosedačky Axkin KidZone a KidZofix. Snadná instalace a údržba.

Vlastnosti:

  • Sluneční stříška jen pro autosedačku KidZone/KidZofix
  • Snadná manipulace
  • Lehce se čistí

Technické parametry:

  • Materiál: polyester

O společnosti:

Axkid je moderní společnost s významnými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby dětských autosedaček. Společnost Axkid byla založena v roce 2009 dvěma švédskými odborníky Tony Qvist a Tony Broberg, kteří dříve pracovali s bezpečnostní dětských autosedaček v různých firmách. Oba jsou považovány za nejlepší experty v bezpečnosti dětí v autě.

Axkid vyvíjí, vyrábí a prodává dětské autosedačky se zaměřením na evropský trh. Axkid vyrábí vysoce kvalitní sedačky s důrazem na bezpečnost, jednoduchost a pohodlí. Všechny Axkid dětské zádržné systémy jsou certifikovány podle nejnovější evropské normy ECE R44 04.

Axkid bezpečnostní autosedačky jsou vyvíjeny v souladu se skandinávskou filozofií, „ Děti by měly cestovat v autosedačce proti směru jízdy. Výhody bezpečnostních autosedaček směrující proti směru jízdy jsou velmi bezpečné a to nejen pro děti od 0– 13kg,ale i pro děti starší 9– 25kg. Ve společnosti Axkid neustále pracují s cílem podpořit používání autosedaček proti směru jízdy.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader