BABIO dětský BIO mléčný cukr 180g

BABIO dětský BIO mléčný cukr 180g

BABIO dětský BIO mléčný cukr 180g

Vracíme 5 % nazpět

skladem

cena: 65,90 Kč

Kód: babio2346 , EAN: 8594003320064

BaBio dětský BIO mléčný cukr 180g

Popis:

Dětský trávící systém je ideálně nastavený na trávení mléčného cukru, jedná se prakticky o jediný cukr mateřského mléka. Je vyráběn v BIO kvalitě a obohacen prebiotickou vlákninou (inulin).

Uchování:
Po každém použití obal řádně uzavřete.

Detailní informace:

Tento produkt je vhodný pro děti od ukončeného prvního týdne, byl kladně posouzen Českou pediatrickou společností. Trávicí systém dítěte je ideálně nastavený na trávení laktózy (mléčného cukru). Jedná se totiž prakticky o jediný cukr mateřského mléka, který se na rozdíl od ostatních cukrů štěpí až v tenkém střevě činností střevní mikroflóry. BIO mléčný cukr je navíc obohacen o prebiotickou vlákninu (inulín), která slouží jako výživa pro probiotické bakterie ve střevech.

Babio BIO mléčný cukr je ideálním sladidlem pro dochucování čajů nebo doma připravovaných obilných či ovocných příkrmů a kaší. Mléčný cukr je rychle rozpustný, jeho použití je velmi snadné. Unikátní technologie výroby vylučuje obsah cizorodých látek (bakterie, plísně a prach). Produkt neobsahuje GMO, sacharózu, kofein, konzervační látky, aromata, barviva ani lepek.

{tip: Poznejte rozdíl BIO kvality! Pocítíte nejen na chuti ;)}

Složení potraviny:

mléčný cukr (laktóza), inulín (prebiotická vláknina).

* z ekologického zemědělství

{caution: Nevhodné pro děti s intolerancí laktózy.}

Ivana

Jsem vcelku spokojená

Je vhodný i pro nejmenší
Musím dát hodně, abych osladila na požadovanou chuť

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader